Siyaset
Giriş Tarihi : 27-11-2013 11:16   Güncelleme : 27-11-2013 11:16

Ilhan Geçit çalismalarini Sürdürüyor

AK Parti Merkez ilçe Battalgazi Belediye Baskan aday adayi Doç. Dr. Ilhan Geçit, Seker-is Sendikasi Malatya subesine gitti, görüs alis verisinde bulundu. Geçit, seçim çalismalari çerçevesinde Seker- is Sendikasi baskan ve yönetim kurulunu ziyaret etti

Ilhan Geçit çalismalarini Sürdürüyor

Geçit,  “Seker-Is sendikasiyla iliskilerim 2006’da Malatya’ya bashekim olarak atandigim dönemde basladi. O dönemde seker fabrikasi çalisanlari, sendika baskani ve fabrika yöneticileriyle tanisma imkâni buldum. Seker fabrikasi tüm imkânlarini, yüreklerini, kapilarini açti. Burada idarecilik yaptigim dönemde, ögle aralari nefes aldigim dinlenme yerimdi. Mekândan ziyade insanlarin güzelligi beni etkiliyordu. Seker-is sendikasi bu anlamda benim için çok özel bir yere sahip, sevdigim, deger verdigim büyügümün bu güzel ev sahipliginden dolayi tesekkür ederim.”

Ziyaretten duydugu memnuniyeti dile getiren Seker-is sendikasi baskani Nuri Murat, “Önümüzde bir aday adaylik süreci var. Bizim gönlümüzden geçen tabi ki Ilhan hocamizdir. Malatya da yapmis oldugu hizmetlerden dolayi hepimiz taniyoruz. Her platformda da dile getiririm Türkiye’nin ihtiyaç duydugu bir yöneticiydi. Murat Sayin Geçit’e baskanlik verildigi takdirde Malatya’nin gönlünde taht kuracak sekilde çalismalara imza atacaktir. Temsil ettigim topluluk adina kendine basarilar diliyorum” diye konustu.