Genel
Giriş Tarihi : 18-12-2016 19:36   Güncelleme : 18-12-2016 19:36

Ihanet Içimizdeydi!

Ankara Büyüksehir Belediye Baskani Melih Gökçek, terör örgütü PKK'nin dün Kayseri'de askerlere yönelik yaptigi hain saldirinin ardindan paylastigi tweet'lerde, FETÖ'cü teröristlerin, 15 Temmuz öncesinde MIT'in ve polisin tüm istihbarat elemanlarinin isimlerini PKK ve diger terör örgütlerine teslim ettigini belirterek, "PKK, bu ajanlarimizi derhal infaz etti. Ihanet içimizdeydi, yeni yeni toparlaniyoruz ama sehitler veriyoruz" dedi

Ihanet Içimizdeydi!

Baskan Gökçek tweet'lerinde, öncelikle ailelere, “Kayseri patlamasi yüregimizi dagladi. Sehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabr-i cemil diliyoruz” diyerek, bassagligi dileginde bulundu. Ancak bazilarinin, kinamasiyla bile alay etmeye çalistigina dikkat çeken Baskan Gökçek, "Kaç kez söyledim, 7 düvele karsi çarpisiyoruz. Bir süre daha bu sikintilari yasayacagiz. Her zorlugun sonu kolayliktir. Terör örgütlerinin arkasinda dis güçler oldugunu bilmeyen kalmadi" degerlendirmesini yapti.

 “ISTIHBARAT ELEMANLARININ ISIMLERINI TESLIM ETTILER”

Devletin elindeki imkanlari elinden geldigi kadar kullandigini vurgulayan Baskan Gökçek, ardindan su tweet'leri paylasti: “Istihbarat deniliyor, elbette istihbarat. Ancak FETÖ'cü köpekler, PKK ve diger terör örgütlerine 15 Temmuz öncesi MIT'in ve polisin tüm istihbarat elemanlarinin isimlerini teslim ettiler. PKK bu ajanlarimizi derhal infaz etti. Ihanet içimizdeydi. Yeni yeni toparlaniyoruz ama sehitler veriyoruz. Insallah bugünler de geride kalacak. Kenetlenelim. Bu, karsinin moralini çok bozuyor. Ben Ankara'da polis ve jandarmanin ne kadar tedbir aldigini, gece gündüz 24 saat kontrol yaptiklarini çok iyi biliyorum. Ama karsinizda sinirsiz ihanet içinde bulunanlar var. Endise su; ya bu kadar tedbire ragmen aradan sizarsa? Biz elimizden geleni yapacagiz. Beni en mutlu eden sey Cumhurbaskanimiz, Basbakanimiz, CHP ve MHP genel baskanlarinin, ilk kez terör olaylarina karsi açik tavirlari. Insallah bu zor islerin de üstesinden gelecegiz."