Siyaset
Giriş Tarihi : 12-11-2013 16:31   Güncelleme : 12-11-2013 16:31

Ibrahim Meral Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Akçadag Belediye Baskan Aday adayi Dr. Ibrahim Meral Aday adayligi süreci kapsaminda esnaf ve vatandas ziyaretlerine devam ediyor.

Ibrahim Meral Ziyaretlerine Devam Ediyor


30 Mart 2014 tarihinde yapilacak olan Mahalli idareler seçiminde AK Parti’den Akçadag Belediye Baskan aday adayi olan Ibrahim Meral, Akçadag ilçe esnafi ve vatandaslariyla bir araya geldi. Akçadag’da AK Parti’den 16 Aday adayinin bulundugu adaylik yarisinda Dr. Ibrahim Meral’e esnaf ve vatandaslar ilgi gösteriyorlar.

 

Proje ve planlarini anlatan AK Parti Akçadag Belediye Baskan Aday adayi Ibrahim Meral “Ortak akil ve birlikte yönetim ilkesiyle beraber Akçadag’in sorunlarini, sorunlarinin çözümünde projelerimizi hayata geçirecegiz. Öncelikle Göç ve issizliginin önüne geçmek istiyoruz” dedi.Meral,  bu gibi temel sorunlari çözebilecek planlamalari yaptiklarini, baskan olmalari halinde ilçenin 5 yilda hak ettigi yere gelecegini, Ilçenin insan kaynaklari açisindan entelektüel bir sermayeye sahip oldugunu, Ortak akilla bu gücün pozitif bir sinerji olarak beklenenden daha kisa zamanda basarilari elde edeceklerini ifade etti.

 

AK Parti Akçadag Belediye Baskan Aday adayi Ibrahim Meral açiklamalarinda Akçadag’in yer alti ve yer üstü kaynaklari bakiminda stratejik bir noktada oldugunu, bu kaynaklarin dogru ve teknolojik donanimlarla ekonomik girdilerin artacagini ve Akçadag’in cazip bir merkez olacagi üzerinde bilgilendirmeler yapti.  Egitim ve Ögretim kalitesinin artmasini, Kisisel gelisim açisindan degerlendiren Aday adayi Ibrahim Meral, Öncelikle kendimize güvenmemizin ve birlikte hareket etmemizin egitim kalitesini arttirdigi gibi kendimize olan öz güvenimizi de arttiracagini bununda Basariyi toplam kalite olarak yansitacagini belirtti.