Malatya
Giriş Tarihi : 19-03-2013 09:54   Güncelleme : 19-03-2013 09:54

Huzurevi sakinleri Baskan Çakir'i ziyaret etti

18-24 Mart Yaslilar Haftasi dolayisiyla Aile ve Sosyal Politikalar Il Müdürü Oktay Tas, beraberinde Malatya Huzurevi sakinlerinden bir grupla birlikte Belediye Baskani Ahmet Çakir’i ziyaret etti

Huzurevi sakinleri Baskan Çakir'i ziyaret etti

Aile ve Sosyal Politikalar Il Müdürü Oktay Tas, 18-24 Mart Yaslilar Haftasi’nin, yaslilara yönelik bir duyarlilik olusturma, onlara ilgiyi artirma adina çesitli etkinliklerle kutlandigini belirterek, “Bu vesileyle sizleri ziyaret ettik. Kabulünüz için tüm yaslilarimiz adina tesekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
Belediye Baskani Çakir, “Aslinda bizler her zaman sizlerin yanina gelecegiz. Sizleri ziyaret etmemiz güzel, ama sizlerin de zaman zaman böyle çikip buralara gelmeniz gerçekten bizleri son derece mutlu ediyor. Ayaklariniza saglik” seklinde konustu.
Son dönemlerde yaslilara yönelik yapilan çalismalarla olumlu gelismelerin yasandigini belirten Baskan Çakir, “Insallah bu hizmetleri daha da ileri noktalara götürmek de bizlerin temel görevi. Yaslilarimizin daima yanindayiz. Tüm yaslilarimizin haftasi kutlu olsun” diye konustu.
Ziyaret sirasinda, Baskan Ahmet Çakir’a çiçek takdim eden Huzurevi sakinleri, ayrica kendilerinin ürettigi islemeli bir sekerligi de hediye ettiler