Spor
Giriş Tarihi : 15-02-2017 19:03   Güncelleme : 15-02-2017 19:03

“Herkes hedefe kilitlenmis ve çok konsantre”

Takima sonradan katilan ve çiktigi ilk maç olan, Denizlispor maçinda; ortaya güzel bir futbol koyarak, bir de bu futbolunu rakibin kalesine gönderdigi golle süsleyen Jonathan Ayite, sampiyonluk adina takima için elinden geleni yapmak istiyor

“Herkes hedefe kilitlenmis ve çok konsantre”

“MÜKEMMEL OLDU”


Ilk maçinda gol atmasinin mükemmel oldugunu belirten Ayite, “Ne diyebilirim ki gerçekten kusursuz, perfeckt oldu. Ne yapabilirim ki daha ilk maçim, ilk golüm" dedi. Iyi bir takim olduklarini belirten Ayite, “Gerçekten iyi oyuncularimiz var, iyi bir takimiz. Herkesi hedefe kilitlenmis olarak çok konsantre görüyorum. Öncelikle benim için sürpriz oldu, Istanbul’a o kadar Malatya taraftarinin gelmesi. Tabi geçen sezon da Alanyaspor ile buraya gelmistik. Malatya stadinda çok güzel bir atmosfer vardi. Onu hiç unutmuyorum. Tabi böyle iyi sonuçlar almaya devam edersek, taraftar sayimizin da artacagina inaniyorum” diye konustu.

“TAKIMIN BASARISINI DÜSÜNÜYORUM”


Attigi gollerden çok takimin basarisini düsündügünü kaydeden Ayite, sunlari söyledi: 
“Öncellikli olarak gol düsünmüyorum, takimin basarisini düsünüyorum. Sampiyonluk yolunda takimima yardimci olmak istiyorum. Ama tabi skoru da bulursam, bu da benim ve herkesin hosuna gidecek diye düsünüyorum.”