Spor
Giriş Tarihi : 21-10-2021 17:21   Güncelleme : 21-10-2021 17:21

Hem Hazırlık Hem de Transfer Şov Yapılıyor!

Malatya Amatör Küme takımlarından Arapgirspor, yeni sezon hazırlıklarına Teknik Direktör Selim Kaygusuz yönetiminde Yeşiltepe Stadı'nda yaptığı antrenman ile başladı.

Hem Hazırlık Hem de Transfer Şov Yapılıyor!

Amatör ruhunu profesyonelliğe taşımayı hedefleyen mor – beyazlı kulüp yönetimi, bir yandan yeni sezozn hazırlıklarını sürdürürken, bir yandan da takıma yaptığı transferler takviye ediyor.

Arapgirspor son 2 günde adeta transfer şovu yaptı.  Dış transferde, Tepebağ Kültürspor forması giyen 2002 doğumlu ortasaha oyuncusu Oğuzhan Bakır, Karagümrük alt yapısında yetişen, en son Bolvadin Belediyespor forması giyen 2001 doğumlu ortasaha  oyuncusu Ali Sarı, Elazığspor forması giyen 2001 doğumlu sağbek oyuncusu Halil İbrahim Ünver, Malatya İdman Yurdu forması giyen 1999 doğumlu stoper oyuncusu Doğukan Korkmaz ve Battalgazi Belediyespor forması giyen 1994 doğumlu kanat oyuncusu Kerem özdemir ile anlaşma sağladı.

İç transferde ise Harun Karakuş, Selçuk Avcı, Alperen Pektaş, Selim Yumrutepe, Ahmet Turan Duman ve Volkan Tuncel ile yeniden sözleşme imzaladı.

Kulüp yönetimi tarafından Ali Sarı transferi ile ilgili yapılan açıklamada, ”Karagümrük'te profosyonel olmuş Arapgirli futbolcumuz Ali Sarı'nın transferi konusunda maddi manevi katkıda bulunan 2. Başkanımız Abdullah Kaya'ya, Oğuzhan Bakır'ın transferi konusunda katkılarından dolayı yönetim kurulu üyemiz Eren İriş'e teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Ebubekir Atilla