Malatya
Giriş Tarihi : 25-11-2021 15:04   Güncelleme : 25-11-2021 15:04

Hekimhanlılar Derneğinde Başkan; Vahap Uzunoğlu Oldu

Ankara'da bulunan Hekimhanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği 17. Genel Kurulunu  gerçekleştirdi. Derneğin başkanı Vahap Uzunoğlu oldu.

Hekimhanlılar Derneğinde Başkan; Vahap Uzunoğlu Oldu

Kumrular Caddesi 4/7 Çankaya, Ankara adresinde bulunan Hekimhanlılar Lokalinde gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığını Cebrail Yıldız, yazmanlıklarını Mehmet Özhan ve Cabbar Mutlu yaptı. Yönetim ve denetim kurulu raporları onaylandıktan sonra tek liste ile seçime gidildi. Yeni yönetim ve denetim kurulları oy birliği ile seçildi.

Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri:

Başkan: Vahap Uzunoğlu

Başkan Yardımcısı: Turabi Karadağ

Yazman: Süleyman Özerol

Sayman: Cebrail Yıldız

Üyeler: İsmail Adıgüzel, Hakkı Adıgüzel, Ertuğrul Çakmak

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri:

Cengiz Otlu

Doğan Çavdar

Mehmet Avşar

Mehmet Özkul

Cumali Yurtçu

Selami Çavdar

Hasan Alıcı

Denetim Kurulu Asıl Üyeler:

Aliseydi Millioğulları

Mehmet Özhan

Sohbet Özhan

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri:

Ahmet Eraslan

Mehmet Akkaya

Cabbar Mutlu

Aday olmayan önceki Yönetim Kurulu başkanı Celal Karadağ, yeni yönetime başarılar diledi. “Ankara’da bulunan Hekimhanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanlığı görevini Vahap Uzunoğlu arkadaşıma ve yönetim kuruluna seçilen diğer arkadaşlara devrettik. Başarılar diliyor, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmenizi istiyor, saygılar sunuyorum.” dedi

Başkan Vahap Uzunoğlu: “Hekimhanlı Öğrencilere Burs Verme Öncelikli Düşüncemiz”

Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Uzunoğlu da konuşmasında şunları söyledi: “Celal başkanımın şahsında derneğimize emeği geçen eski başkanlarımızdan Hasan Alıcı beyefendiye, kırk yıldır derneğimize hizmet eden İsmail Adıgüzel beyefendiye, Hekimhan’ımızı ve derneğimizi Ankara'da temsil eden eski başkanlarımıza, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerine derneğimize gönüllü katkı sunan tüm hemşerilerimize ve kişilere teşekkür ederim. Hizmeti geçen herkesi saygı ve şükranla anıyorum. Bizden her türlü katkılarını esirgemeyen ve de esirgemeyeceğini belirten Sayın Celal Karadağ başkanımıza tekrar teşekkürler… Hemşerilerimizin bir araya getirme, birlikteliği ve dayanışmayı sağlama, üye saygılarımızı arttırma, toplumsal ve kültürel etkinlikler gerçekleştirme konularında yapacağımız çalışmaların yanında olanaklar ölçüsünde Ankara'da öğrenim gören Hekimhanlı yükseköğrenim öğrencilerine hayırseverlerle burs vermeyi sağlama öncelikli çalışmalarımız arasındadır.”