Yaşam
Giriş Tarihi : 22-07-2021 13:30   Güncelleme : 22-07-2021 13:30

Hediye Kartları ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

Çağımızın insanlarında fark ettiğiniz üzere büyük bir yoğunluk var. Her yerde koşturma, acele davranışlar. Teknolojinin gelişmesi hayatımızı kolaylaştırmış olsa bile iş ve okul hayatındaki yoğunlukta azalma olmuyor maalesef. Bu nedenlerden dolayı sosyal ilişkilerimizi yürütmekte de zorluk çekebiliyoruz. Örneğin kardeşimizin doğum gününe özel bir hediye seçmek istersek de bazı zamanlar buna vakit ayırmakta zorlanabiliyoruz veyahut akıl almaz genişlikteki seçenekler arasında kayboluyor, ve onu gerçekten mutlu edecek bir seçim olsun istiyoruz. Bu gibi çeşitli sebeplerden dolayı bu seçimi kendi başımıza yapamadığımız durumlarda hediye kartlarına başvuruyoruz. Bu kartların avantajı, sizin belirlediğiniz miktarda yükleme yaparak sevdiklerinize şık bir biçimde hediye edebilmeniz. Onlar da kendi yapmak istedikleri harcamayı yapıp hoş bir hediye niteliğinde kabul ediyorlar. Yaratıcı deneyim tarzında sunduğu hediye hizmetiyle Bodo.com, bu kartları tüm ürünleri üzerinde kullanabilmeniz sallıyor. Üstelik sıradan hediyelikler değil eğitim, eğlence, oyun, aktivite, spor, tatil, SPA gibi onlarca farklı alanda sevdikleriniz için mükemmel derecede şaşırtıcı sürprizler sunuyor.

Hediye Kartları ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

Hediye kartları nasıl alınır?

Hediye kartı alma işlemi genellikle mağazaya gitmeyi gerektirir. Bu hizmeti sağlayan kurumlara giderek kasa bölümünde çalışanlardan talepte bulunabilirsiniz. Yüklemek istediğiniz tutarı ödedikten sonra kartı alabilirsiniz. Bodo.com’da mağazaya kadar gitmenize bile gerek yok! Türkiye’nin her yerinden İstanbul’daki sevdikleriniz için benzersiz deneyimleri, hediye kartları ile sipariş verebilirsiniz. İlk adım almak istediğiniz hediyeyi veya hediyeleri belirlemek. Kararsız kalmanız veya deneyimi kendisinin seçmesini istediğiniz durumlarda, maksimum 5 e kadar deneyim ekleyin. Sonraki adımda, iletişim ve ulaşım bilgilerini ve ulaşması gereken tarihi belirlemelisiniz. Buradaki işleri bitirdikten sonra sizden ödemenizi istedikleri tutar, yalnızca en yüksek fiyata sahip deneyimin ki olacak. Alıcıya ulaşan hediye kutusunun içerisinde yer alan resimli deneyim anlatım kartları ile birlikte konulan, ödeme için kullanılacak olan plastik hediye kartını deneyi belirledikten sonra aktive edebilir. Bodo’dan size sunulan deneyim veya deneyimleri değiştirmek isterseniz bodo.com adresinden kolayca değişim yapabilirsiniz.

Hediye kartları ile alınabilecek hediyeler

Renkli içeriği, geniş yelpazesi, yaratıcı sunumları ile bu deneyimlere bayılacaksınız. Bodo’dan aldığınız tüm deneyimler için hediye kart sunumunu tercih edebilirsiniz. Eğer farklı bir sunum istiyorsanız, e-sertifikayı kullanabilirsiniz. ‘’Kahve Masajı’’: Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı varsa böyle bir hediyenin hatırı, ömür boyu sürer diyebiliriz. ‘’Dolphinarium Gösterisi’’: Yunusların sevimliliklerine kapılan her yakınınızın hayatına renk katabilecek bir deneyim. ‘’Pizza Yapım Dersi’’: Pizza yapmanın püf noktalarını deneyerek öğrenin. ‘’Geleneksel Thai Masajı’’: En etkili masaj yöntemlerindendir ve ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz tüm sevdiklerinize sunabilirsiniz. ‘’Geleneksel Türk Hamamı’’: en özel geleneklerimizden olan hamamı, henüz deneyimlememiş yakınlarınıza bu hediyeyi vererek tanıtabilirsiniz. Her özel günü, hayatınızın en özel günü olarak yaşamak için bodo.com.