Siyaset
Giriş Tarihi : 01-09-2013 14:31   Güncelleme : 01-09-2013 14:31

"Halkimizi hizmetlerle bulusturduK"

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Sahin, " Halkimizla barisik olduk, halki devletle baristirdik. Halkimizi hizmetlerle bulusturduk" DEDI

 AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Sahin, Dogansehir ilçesini ziyaret etti. 
Dogansehir ziyaretine AK Parti ilçe baskanligini ziyaret ederek baslayan Milletvekili Sahin, yaklasan yerel seçimleri degerlendirerek, "Biz halkin karsisinda duran kim olursa olsun, hangi kurum olursa olsun, halkimizin yaninda olduk. Halk düsmanlarinin yaninda yer almadik. Halkimizla barisik olduk, halki devletle baristirdik. Halkimizi hizmetlerle bulusturduk. Amacimiz buraya gelmis oldugumuz dönem içerisinde vatandaslarimizdan, teskilatlarimizdan, il genel meclis üyelerimizden, belediye baskanlarimizdan almis oldugumuz bilgileri sicagi sicagina onlarin telafi edilmesi için, icraata dönüstürülmesi için elimizden gelen gayreti göstermektir" dedi.
Sahin, sunlari söyledi: “Biz iliski restorasyonunu yapmaya çalisiyoruz. Devletle millet arasindaki o iliskiyi restore etmeye çalistik bugüne kadar. Tahrip edilen iliskileri Allah'in izniyle çok iyi bir noktaya getirdik. Insallah bundan sonraki süreç içerisinde bu ziyaretlerimizle beraber gitmis oldugumuz bütün köylerimizde vatandaslarimizin dertleriyle hemhal olmaya devam edecegiz. Vatandaslarimizin bürokrasiyle, kurumlarla ilgili eksiklikleri, sorunlari, ihtiyaçlari varsa onlari da el birligiyle çözmeye çalisiyoruz, çalismaya devam edecegiz. Biz vatandasimizin ayagina gidiyoruz. AK Parti iktidara gelene kadar köyleri gezen bir milletvekili gösteremezdiniz. Gitmis oldugum köylerde diyorlar ki 'ilk kez sizler buralara geldiniz, efor sarf ediyor, zaman harciyorsunuz. Bizleri önemsiyorsunuz.' Bizim için en önemli olan unsur millettir. Milletimizi yalniz birakmadik, ötekilestirmedik, Laz'i, Kürt'ü, Çerkez'i, Türk'ü, Alevi'si, Sünni'si hepsinin yaninda yer aldik.”
Sahin, ilçe merkezindeki esnafi da ziyaret etti.