Malatya
Giriş Tarihi : 13-06-2016 18:00   Güncelleme : 13-06-2016 18:00

“Haçli Zihniyeti Bertaraf edildi!”

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Sahin, ülkede egemenlik iddia eden bir takim güçlerin gerçek niyetlerini ortaya çikardiklarina vurgu yaparak, “AK Parti iktidara geldikten sonra bu ülke üzerinde çok ciddi operasyonlar yaparak ülkeyi bir takim yönlendirmelerle kendine bagimli kilan bir haçli zihniyetini bertaraf etti. Bu süreç Avrupa birligi ülkelerini ve ABD’yi rahatsiz etti.” dedi

“Haçli Zihniyeti  Bertaraf edildi!”

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Sahin ile Il Baskani Hakan Kahtali, Istiklal Mahallesi Muhtari Levent Yener ve Hasan Varol Mahallesi Muhtari Özkan Oyan’i ziyaret etti.

AK Parti Malatya Il Baskani Hakan Kahtali, ziyarette yaptigi konusmada, mahallelerin sorun ve ihtiyaçlari için görüs alisverisinde bulunduklarini belirtti.

SAHIN: “SIKINTI VARSA GIDERELIM”

Teskilatin yapmis oldugu programlar çerçevesinde muhtarlari ziyaret ettigini belirten Milletvekili Sahin ise “Yeni seçilen Hasan Varol Mahallesi Muhtarimiza hem hayirli olsun hem de tanisma için burada bulunuyoruz. Mahalle ile ilgili bir sikinti var ise bize düsen kismina el atalim. Diger kisimlari var ise onlari takip edelim. Sik sik muhtarlarimizi ziyaret ediyoruz. Muhtarlarimizin degeri ilk kez Ak Parti dönem ile kendini göstermeye basladi. Muhtarlarimiz sahada 7 gün 24 saat hizmet veriyor onlari sahada karsilasmis oldugu sorunlari çözmek bizim asli görevimiz bizler onun için buralardayiz.” diye konustu.

BASARILI OLAMAYINCA IÇERDEKI DINAMIKLERINI HAREKETE GEÇITRDILER

Gündeme iliskin degerlendirmelerde de bulunan Mustafa Sahin, Türkiye’nin zorlu bir süreçten geçtigini belirterek “Ülkemizde ne zaman birlik ve beraberligimiz prim yapmaya pike yapmaya baslasa hemen birileri dügmeye basiyor. Son dönemlerde bu ülke de bir takim egemenlik iddia eden bir takim güçler bunlarin içerisinde Avrupa Birligi ve ABD gerçek niyetlerini ortaya çikardilar. Özellikle ülkemizi basta Cumhurbaskanimizi ve hükümetimizi çevreleyip etkisizlestirme operasyonlari yapiyorlar. AK Parti iktidara geldikten sonra özellikle bu ülke üzerinde çok ciddi operasyonlar yapan bir takim yönlendirmelerle kendine bagimli kilan bir haçli zihniyeti AK Parti iktidarlari ile beraber tamamen bertaraf edildi. Bu süreç ciddi manada Avrupa birligi ülkelerini ve Ister ABD’yi rahatsiz ettiklerini gördük. Çözüm süreci ile Akan kanin durmasi için terörün bitmesi için ne zaman olumlu bir adim attiysak dis güçler bunu akamete ugratmak için ellerinden gelen bütün ihanetleri yapiyorlar. Daha önceki süreç içerisinde terör hortlatarak insanlari birbirleri ile kirdirmaya çalistilar. Basarili olamadilar. Gezi eylemleri ile ülkemizi Arap baharina çevirmeye kalkistilar. Ve basaramadilar. Her geçen gün AK Partinin oy oranin yükselmesi bunlari ciddi manada sikintiya sokmaktadir. Bunlarda içerdeki dinamiklerini harekete geçirdiler. Gezi eylemlerinde basarili olamadilar.” Ifadelerini kullandi.