MALATYA ŞEHİT MEHMET KILINÇ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ KANTİN KİRA İŞİ

MALATYA ŞEHİT MEHMET KILINÇ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ             Hastanemizde  bulunan (1) numaralı tabloda yer alan taşınmazın belirtilen kısmı...

MALATYA ŞEHİT MEHMET KILINÇ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ  

 

        Hastanemizde  bulunan (1) numaralı tabloda yer alan taşınmazın belirtilen kısmının belirtilen amaçta  kullanılmak üzere 24 ay süre ile kiralama ihalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 74.Maddesine göre Yayımlanan Hazine Taşınmazlarının İdaresi Hakkındaki Yönetmenliğinin 27/b Kapsamında  Açık Teklif Usulü ile aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde yapılacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

1- KİRALAMASI YAPILACAK TAŞINMAZ MALLARA İLİŞKİN TABLO

Sıra

NO

Mahalle/

Köyü

 

Mevkii/

Sokağı

 

 

Cinsi

 

Pafta

No

 

Ada

No

 

Parsel

No

 

Yüz

ölçümü

(M²)

 

Hazine

Payı

 

 

Fiili Durmu

TAHMİNİ BEDELİ

(İLK YIL)

(TL)

GEÇİCİ TEMİNATI YILLIK BEDELİN %20si  (TL)

İHALE TARİHİ

İHALE

SAATİ

 

1

İnönü Mah.

Yeni Hastane Cad.

Hastane

…/20

290

42

62,00

Tam

Kafeterya Büfe

20.500,00.- TL

4.100,00.- TL

01.11.2023

10:00

            AÇIKLAMA: Malatya Şehit Mehmet KILINÇ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde  Toplam 62,00 m² ( 12 m² kapalı, 50  m² açık) alan kantin- kafeterya  olarak Kullanmak Üzere 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45.Maddesi gereğince 24 ay süreyle  kiraya Verilecektir.

1-İdarenin

a) Adresi

:

İnönü Mahallesi Yeni Hastane Caddesi No:35 Yeşilyurt/MALATYA

b) Telefon ve faks numarası

:

(0422)221 01 34-35   (0422)221 17 90

c) Elektronik Posta Adresi

:

[email protected]

ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi

:

https://malatyaadsh.saglik.gov.tr

2-İhale konusu hizmetin

a) Niteliği, türü ve miktarı

:

Malatya Şehit Mehmet KILINÇ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde Toplam 62,00 m² ( 12 m² kapalı, 50  m² açık) alan kantin- kafeterya  olarak Kullanmak Üzere 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45.Maddesi gereğince 24 ay süreyle  kiraya verilme işi

b) Yapılacağı yer

:

Malatya Şehit Mehmet KILINÇ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

c) Süresi

:

Sözleşmenin imzalanmasına müteakip 5 (Beş) işgünü içerisinde yer teslimi yapılacak ve işe başlanacak olup, işin süresi 24 (yirmidört) aydır.  

3- İhalenin

a) Yapılacağı yer                     

:

Malatya Şehit Mehmet KILINÇ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Satınalma Birimi,

İnönü Mahallesi Yeni Hastane Caddesi No:35 Yeşilyurt/MALATYA

b) Tarihi ve saati

:

01.11.2023 - 10:00

 

 

4-İhaleye katılmak isteyen isteklilerin ihale saatine kadar;

a)İstekliler  Geçici teminatı 12 Aylık Kira Bedelinin en az %20’si oranında  olan tutarı Malatya Şehit Mehmet KILINÇ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi  Halkbankası  Beydağı Şubesindeki TR03 0001 2001 5540 0005 1000 04 İBAN nolu hesabına yatırılacaktır.

-Geçici teminat (tedavüldeki Türk parası, mevduat ve katılım bankalarının verecekleri süresiz teminat mektupları ve hazine müsteşarlığınca ihraç edilen devlet iç borçlanma senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeleri)

b)Tebligat için Türkiye de Adres beyanı T.C. Kimlik Numarası Telefon ve Faks numaraları.

c) Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu Ticaret ve / veya sanayi Odası veya ilgili meslek odası belgesi;

-Gerçek kişi olması halinde ikametgah ilmühaberi ile Nüfus Kayıt Örneğinin aslı veya nüfus cüzdanın arkalı önlü fotokopisi ve T.C Kimlik numarasını,  

-Tüzel kişi olması halinde ilgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu ticaret ve / veya sanayi Odasından, ilan yapılan hallerde ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, Tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge;

d) Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

-Gerçek kişi olması halinde Noter tasdikli imza beyannamesi,

-Tüzel kişi olması halinde ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakların üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, Bu bilgilerin tamamının bir ticaret sicil gazetesinde bulunmaması halinde bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin Noter tasdikli imza sirküleri.

-Tüzel kişilik adına ihaleye iştirak edeceklerin tüzel kişiliğin vergi kimlik numarasını, tüzel kişiliğin idare merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından yahut benzeri mesleki kuruluştan, Son bir yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirkülerinin aslı veya noter tasdikli örneği veya Müdürlüğümüzce  onaylanmış fotokopisi

e)  İhale dokümanı satın alındığına dair belge;

f)  İkametgâh ilmühaberi. ( 6 aydan eski olmayacaktır.)

g) İstekliler ihale tarihinden  itibariyle SGK ve Vergi Borcu olmadığına dair belgeleri ihale dosyasında sunmak zorundadır.

h) İstekliler adına ihaleye vekâleten iştirak ediliyor ise istekli adına teklifte bulunacak kimselerin vekâletnameleri ile vekâleten iştirak edenin noter tasdikli imza sirküleri ile Cumhuriyet Başsavcılığından ihale yılı içinde alınmış sabıka kayıt belgesinin aslı Komisyona ibraz edilecektir.

i)Kantin işletmeleri sertifikasına veya MEB ‘den alınmış kantin ustalık belgesine sahip olduğuna dahil sertifika veya belge ihale komisyonuna sunulmalıdır.

k)İhaleye katılım için en az 50 yataklı hastanede 2 yıl kantin işletmiş olduğuna dair belge ihale komisyonuna sunulacaktır.

5- İhale ile ilgili dosyalar ve şartnameleri mesai saatleri dahilinde Malatya Şehit Mehmet KILINÇ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Satınalma Biriminde bedelsiz olarak görülebilir ve Malatya Şehit Mehmet KILINÇ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi  Halkbankası  Beydağı Şubesindeki TR03 0001 2001 5540 0005 1000 04 İBAN nolu hesabına hesabına 100 (Yüz)TL yatırarak temin edilebilir.

6-Posta ile yapılacak müracaatlarda teklifin 2886 sayılı devlet ihale kanunun 45inci maddesine uygun hazırlanması ve teklifin ihale saatinden önce ihale komisyon başkanlığına ulaşması şarttır.

7-Postada meydana gelecek gecikmelerden dolayı idare ve komisyon sorumluluk kabul etmez.

8-Her türlü vergi, resim, harç ve benzeri alıcısına aittir.

9-Komisyon gerekçesini belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

10-İhaleye iştirak edenler, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 74.Maddesine göre Yayımlanan Hazine Taşınmazlarının İdaresi Hakkındaki Yönetmenliğinin 27/b Kapsamında  Açık  Teklif Usulü genel hükümleri ve kantin kiralama işine ait şartnamedeki genel ve özel şartların tüm maddelerini önceden okumuş ve aynen kabullenmiş sayılırlar.

#ilangovtr

Basın No ILN01913123

26 Eki 2023 - 00:02 - Resmi İlan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sonsöz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sonsöz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Sonsöz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sonsöz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.