Siyaset
Giriş Tarihi : 25-11-2013 17:38   Güncelleme : 25-11-2013 17:38

Gürkan Ziyaretlerini Sürdürüyor

Battalgazi Belediye Baskani ve yerel seçimlerde AK Parti’den Battalgazi Merkez Ilçe Belediye Baskanligi aday adayi olan Selahattin Gürkan, Belediye-Is Sendikasi Malatya Sube Baskani Osman Nuri Solmazgül’ü ziyaret etti.

Gürkan Ziyaretlerini Sürdürüyor


Yerel seçim dolayisiyla çalismalarini hizlandiran Gürkan, Belediye-Is Sendikasi’ni ziyaret ederek, Belediye-Is Sendikasi Malatya Sube Baskani Osman Nuri Solmazgül ile bir süre görüstü.
Ziyarette konusan Gürkan, “Mevcut belediye baskanligi görevini sürdürürken, Battalgazi Merkez Ilçe Belediye Baskanligi aday adayi da olduk. Bu anlamda çalismalarimizi sürdürüyoruz. Sizleri de ziyaret etmenin memnuniyeti içerisindeyiz. Kent yönetim anlayisimizda ortak akil ve istisare var. Bunu da görevde bulundugumuz süreç içerisinde her zaman uyguladik” dedi.
Belediye-Is Sendikasi Malatya Sube Baskani Osman Nuri Solmazgül ise Gürkan’a basarilar dileyerek, “Battalgazi’yi belde konumunda aldiniz ama gerek Türkiye’de gerekse de dünyada ilçeyi tanittiniz. Biz hizmet veren kim olursa olsun ona her zaman saygi duymusuzdur. Saygi duymaya da devam edecegiz. Biz sizlerle birlikteyiz. Baskanimizin bu memlekete en iyi hizmeti yapacagina inaniyoruz” diye konustu.