Kültür & Sanat
Giriş Tarihi : 18-06-2012 14:43   Güncelleme : 18-06-2012 14:43

Günlük tutan ögrencilere hediye verildi

Malatya Kent Konseyi’nin 2011 projesi olan ''Malatya Yaziyor'' kapsaminda günlük tutmaya devam eden TOKI ilkögretim Okulu ikinci sinif ögrencileri Nisa Küçükaslan ve Dilan Çiltepe bisikletle ödüllendirildi.

Günlük tutan ögrencilere hediye verildi
   Malatya Kent Konseyi’nin 2011 projesi olan ''Malatya Yaziyor'' kapsaminda günlük tutmaya devam eden TOKI ilkögretim Okulu ikinci sinif ögrencileri Nisa Küçükaslan ve Dilan Çiltepe bisikletle ödüllendirildiler. 
Günlüklerini yazmayi tamamlayan TOKI Ilkögretim Okulu ikinci sinif ögrencileri Nisa Küçükaslan ve Dilan Çiltepe’ye Kent Konseyinde düzenlenen programla günlük ve karne hediyesi olarak Kent Konseyi Genel Sekreteri Ali Yildirim tarafindan birer bisiklet hediye edildi. Programa ögrenci velileri ve ögretmenleri de katildi.
Ali Yildirim, “Malatya Yaziyor kapsaminda ikinci yil olmasina ragmen hala günlük tutan ögrencilerimizden Nisa ve Dilan’i kutluyorum. Her gün ne yaptiklarini düzenli olarak yazdilar gelecegin yazarlari olacaklarina inaniyor onlara daha önce tuttuklari günlük hediyelerini verirken sözünü verdigimiz bisikletleri hediye ediyoruz” dedi.
Nisa ve Dilan yanlarinda getirdikleri günlüklerinden birer sayfa okudular.
Ögrenciler de Kent Konseyine ve kendilerini sürekli olarak yazmaya tesvik eden ögretmenleri Arzu Ates’e tesekkür ettiler. Bisiklet hediyesi ile birlikte yaz tatilinde okumalari için ögrencilere çesitli kitaplar da hediye edildi.