Yaşam
Giriş Tarihi : 13-09-2021 12:08   Güncelleme : 13-09-2021 12:55

Güngör ve Fırat Ailelerinin Mutlu Günü

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Nejat Fırat'ın oğlu Miraç Fırat ile Gizem Ilgın Güngör dünya evine girdi.

Güngör ve Fırat Ailelerinin Mutlu Günü

Nikah şahitliğini Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Prof.Dr. Vedat Bilgin ve Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal'ın yaptığı düğün töreninde Miraç ve Gizem Çifti bir ömür boyu beraberlik için “Evet” dedi.  Bakan Bilgin törende yaptığı konuşmada, "Evlilik uzun bir yolculuktur ve bu uzun yolculukta çiftlerin iyi günde de, kötü günde de birbirlerine sahip çıkarak destek olmaları gerekiyor.” diyerek genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Genç çiftin, “Mutluluğumuza davetlisiniz” mesajı ile yaptığı davete, Ankara ve çevre illerden bürokratlar, iş insanları, daire müdürleri, kurum temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Düğün merasimi sonrası misafirlerini uğurlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Nejat Fırat,” Bu mutlu günde evlatlarımızın sevincine şahitlik ettik. Rabbim bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin. Bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlere teşekkür eden Miraç ve Gizem Fırat çifti,” Hayatımızın en mutlu gününü yaşadık. Çok mutluyuz. Bu anı ölümsüzleştirmek ve gelecekte fotoğraflara baktığımızda mutluluğumuzu tazelemek için aile dostlarımızı düğünümüze davet ettik. Ve gördük ki tüm misafirlerimiz davetimize icabet ettiler. Şimdi ise düğün sonrası valizimizin içerisine kucak dolusu anılarımızı koyacağız. Hatırı sayılır ve çok değerli misafirlerimize tekrar teşekkür ediyoruz.” sözlerini kullandı.

>> Ebubekir Atilla