Siyaset
Giriş Tarihi : 12-02-2014 10:56   Güncelleme : 12-02-2014 10:56

Gökçek CHP Adaylarini Yaylim Atesine Tuttu

Ankara Büyüksehir Belediye Baskani Melih Gökçek, twitter hesabindan CHP adaylari hakkinda açiklamalarda bulundu

Gökçek CHP Adaylarini Yaylim Atesine Tuttu
 

Baskan Gökçek, “Dürüstlük abidesi (!) KK...bak CHP Ankara mv adayi Ilyas Güven Eroglu'nun sahibi oldugu sitede Çankaya adayin hakkinda neler var neler...sevgili KK hadi cevaplasana” diyerek CHP’nin Çankaya Belediye Baskan Adayi Alper Tasdelen ile ilgili milyonluk arsa skandalini anlatan goo.gl/38zps0 linkini paylasti. Gökçek, CHP’li Adnan Keskin’in karistigi hafriyat ihalesi ile ilgili iddiayi da http://goo.gl/t4we3l linkinden paylasarak, “Sevgili KK ayni yerden al bir iddia daha...ben söylesem kizarsin, kendi partilin bak Adnan Keskin için ne diyor?” dedi.

Basbakan Recep Tayyip Erdogan’in AK Parti Ankara adaylarinin tanitim toplantisinda kendisine hitaben, “Kemal Kiliçdaroglu’nu sana birakiyorum” sözlerini hatirlatan Gökçek, twitter hesabindan su ifadelere yer verdi:“Biliyorsunuz Sayin Basbakanim KK'yi AK Partimizin son Ankara aday tanitiminda bana havale etmisti. Programimiz çok yogun oldugu için maalesef geciktim. Basta Basbakanimdan, sonra twit aleminden özür dilerim. Bugün itibariyla KK ve CHP'de tencerenin kapagini açiyorum” diyerek twitlerini sürdürdü. CHP’nin Çankaya Belediye Baskani adaylik durumunu da degerlendiren Baskan Gökçek, twitter hesabindan, “Simdi size Çankaya Belediye Baskanlik hikayesini yazacagim...kim kimi, neden dolayi aday yaptirdi? Isin içinde hangi is var? Buyurun..Bu olayin kahramani Gürsel Erol’dur. KK'nin bas danismani Gürsel Erol'u tanir misiniz? Tanimayanlara ben tanitayim” diyerek http://goo.gl/osbsnm linkini verdi ve Gürsel Erol hakkindaki mahkumiyet kararini paylasti.

Gökçek, twitter hesabindan su görüslerini ifade etti:“Iste Gürsel Erol'un mahkumiyet karari...KK'ya soru...ihaleye fesat katan birini nasil bas danisman yaptin? pic.twitter.com/7kdalmrtyb Gürsel Erol mahkum olunca KK, onu kurtarmak için seferber olur ve CHP mv'ne bir önerge verdirerek Gürsel’i kurtarir. http://goo.gl/lxvsvy.Dürüstlük abidesi (!) KK, isine gelince ihaleye fesadi nasil ortadan kaldirirsin degil mi? Hadi cevap ver... pic.twitter.com/ac8cakkwr8Gürsel Erol, Dogan Tasdelen’in ablasinin ogludur...Çankaya Belediye Baskan adayi Alper Tasdelen (Dogan Tasdelen'in oglu) Gürsel vasitasiyla KK'nin onayini alarak baskan adayi olur...halka tamamlanmistir...hesap Çankaya'yi ihaleye fesattan mahkum olan Gürsel Erol idare edecektir..Dürüstlük abidesi (!) KK...bak CHP Ankara mv adayi Ilyas Güven Eroglu'nun sahibi oldugu sitede Çankaya adayin hakkinda hangi iddialarda bulunuyor...hadi cevap bekliyoruz...pesindeyim KK” http://goo.gl/38zps0”

Gökçek, attigi twitte, “Iste Son Ankara Anketi. CHP’liler benim ankete inanmazlar. Ama Sözcü’nün anketine inanirlar. Bakin Sözcü’nün anketi” diyerek Sözcü Gazetesi’nde yayinlanan ORC sirketinin Ankara’da yaptigi son anketin lignini http://goo.gl/Bf9Nha verdi.

Ankara Büyüksehir Belediye Baskani Melih Gökçek, geçtigimiz günlerde twitter’dan yaptigi “Beypazari’nda Anket” çagrisina cevap veren ANAR sirketinin yaptigi anket sonuçlarini da duyurdu. Gökçek, twitter hesabindan, “Tüm anket sirketlerini Beypazari’nda anket yapmaya davet etmistim. Çagrima ANAR da uymus iste Beypazari sonucu” diyerek pic.twitter.com/wzr61aoWNb linkiyle anket sonucunu paylasti. ANAR’in Beypazari’nda yaptigi son ankette AK Parti yüzde 56.6, CHP yüzde 37.6, MHP yüzde 5.1 olarak yer aliyor.