Spor
Giriş Tarihi : 27-04-2021 17:08   Güncelleme : 27-04-2021 17:08

Gevrek, “Lig Henüz Bitmedi”

Yeni Malatyaspor ’un patronu Adil Gevrek, Ankaragücü karşılaşmasında alınan 3 puandan memnun. Kulüp Başkanı Gevrek maç sonrası yaptığı açıklamada,” Nasıl 90 dakikayı disiplinle devam ettirmemiz gerekiyorsa kalan 5 maçı da aynı disiplinle devam ettirmemiz lazım.” dedi.

Gevrek, “Lig Henüz Bitmedi”

Yeni Malatyaspor Süper Lig’de küme hattının gerisine düşmemek için mücadele ediyor. İrfan Buz yönetiminde aldığı ikinci galibiyet ile puan cetvelinde önemli bir seviyeye ulaşan Malatya temsilcisi, bu seriyi kalan 5 karşılaşmada da sürdürmek istiyor. Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada kalan 5 maça daha dikkatli şekilde yoğunlaşılması gerektiği mesajını verdi. Başkan Gevrek,” Geçen hafta son saniyede yediğimiz golü hepimiz hatırlıyoruz. Maçın son saniyesine kadar disiplinden kopmamamız lazım. Bugün takımımız maçın başından sonuna kadar disiplinden kopmadı. Mücadele etti ve mücadelesini bırakmadı. O anlamda herkesi tebrik ediyorum. Bu sene son dakikalarda sıkıntılar yaşadık. Bunlardan biri Erzurum maçıydı. Ama artık önümüze bakacağız. Önümüzde 5 tane maç var. Lig henüz bitmedi. Nasıl 90 dakikayı disiplinle devam ettirmemiz gerekiyorsa kalan 5 maçı da aynı disiplinle devam ettirmemiz lazım. Galip gelmenin mutluluğunu yaşayacağız ama önümüzdeki maçlara bakmamız gerekiyor.” dedi.

“HERKESİN MUTLAKA YAPACAĞI BİR ŞEYLER VARDIR”

3 puan için oyuncuları kutlayan Başkan Gevrek,” Önemli bir galibiyete imza attıkları için futbolcu kardeşlerimi ve teknik heyetimizi kutluyorum. Bizlere dua eden herkesi tebrik ediyorum. Bulunduğumuz konum gereği önemli bir galibiyet aldık. İyi bir oyunla iyi bir mücadeleyle 3 puan aldık. Ankaragücü maçı bizim için çok önemliydi. Tabi daha her şey henüz bitmedi. Bu maç çok önemli bir virajdı ve o virajı geçerek 40 puan olduk. Önümüzde Sivasspor maçı var. İnşallah Sivasspor maçında da puan alabiliriz. 1 yıldır bizimle beraber olamayan taraftarımız bize inansınlar, güvensinler. İnşallah ligde kalacağız. Bu sene çok zor bir sene, bu sezonu ligde kalarak bitirmek istiyoruz.” diye konuştu.

Ebubekir Atilla