Spor
Giriş Tarihi : 29-01-2018 18:21   Güncelleme : 29-01-2018 18:21

Gevrek: "Fikret Orman’i Destekliyorum"

Evkur Yeni Malatyaspor Baskani Adil Gevrek, Kulüpler Birligi Vakfi’nin persembe günü yapilacak olaganüstü genel kurulunda Besiktas Baskani Fikret Orman’i destekleyeceklerini açikladi

Gevrek:

Dursun Özbek’in görevi birakmasinin ardindan gözlerin çevrildigi Kulüp Birligi Vakfi genel kurulu öncesi, birçok kulüp baskani Besiktas Baskani Fikret Orman’i destekleme karari aldi.

1 Subat Persembe günü Süper Lig Kulüpleri için önemli bir seçime gideceklerini kaydeden Gevrek, "Kulüpler Birligi Vakfimizin olaganüstü genel kurulunu persembe günü gerçeklestirecegiz. Genel kurul öncesi bazi görüsmelerde bulunduk. O görüsmeler neticesinde Süper Lig baskanlarinin birçogu Fikret Orman ismi üzerinde karar kildi. Bizde bu isi en iyi yapacak kisinin Fikret Bey oldugunu düsünüyoruz. Umarim tüm kulüplerimiz adina hayirli bir genel kurulu olur. Kulüpler Birligi Vakfi, genel olarak TFF ile saglikli bir diyalog ortaminin saglanmasinda önemli bir kurulus. Açikçasi kulüpler olarak bu konuda sorun yasamak istemiyoruz . Aslinda en basta Fikret Baskan pek sicak bakmadi bu ise. Ancak daha sonra kendisiyle bazi görüsmelerimiz oldu ve o da kabul etti. Kulüplerimiz için hayirli olacagini düsündügümüz için Fikret Orman'i destekleyecegiz" diye konustu.