Spor
Giriş Tarihi : 11-02-2021 17:09   Güncelleme : 11-02-2021 18:59

Genç Sporcular Madalyalarını Aldı

Türkiye Karate Federasyonu tarafından, 08-14 Şubat 2021 Tarihleri arasında yapılan ve Pandemi nedeni ile internet üzerinden, ilimizde organize edilen, Karate Online Kata Şampiyonasında ilk 3'e giren öğrencilerin madalyalarını Sonsöz Gazetesi  İmtiyaz Sahibi Ali Er takdim etti.  

Genç Sporcular Madalyalarını Aldı

Birlik ve beraberliğin bir arada olduğu, ailelerin katılımı ile düzenlene Madalya töreninde, Başta Antrenörler olmak üzere, il hakemlerimiz öğrencilerimiz bir araya gelerek, pandemi kurallarına uygun organize edilen programda madalyalar Ali Er tarafından derece yapan öğrencilere madalyaları takdim edildi.

Minik sporculara madalyalarını takdim ettikten sonra başarılarının devamını dileyen Ali Er, “ Minik yavrularımızın kötü alışkanlıklardan uzak durarak bu tarz spor dallarında ter dökmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Bizler Sonsöz Gazetesi olarak sporcularımızın sesini duyurarak onların başarılarını her daim dillendirmeyi şiar edindik. Sporcularımızın hayatları boyunca başarılı olmalarını diliyorum.” sözlerini kullandı.

Malatya JSKA ( JAPONYA SHOTOKAN KARATE ASSOCATION) Türkiye Malatya Temsilci Muhammet Kemal Gülşen ise,” Başta Türk ve Malatya Karatesinin Gelişmesine Katkılarınızdan dolayı Sonsöz Gazetesi ailesine ve imtiyaz sahibi sayın ALİ Er'e  sonsuz  teşekkür ederiz.  Malatya Karatesi gelişiminde ve bizim Türkiye Malatya Temsilcisi olmamızda ki başarımıza, her zaman olduğu gibi bugünde İlimizin siz saygı değer,  basın mensuplarına  müteşekkiriz. Bugün Altın adamlar spor Kulübüne gelerek Bizleri Onurlandıran Sonsöz Gazetesi  İmtiyaz sahibi Sayın Ali Er'e çok teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

Program sonunda Malatya JSKA ( JAPONYA SHOTOKAN KARATE ASSOCATION) Türkiye Malatya Temsilci Muhammet Kemal GÜLŞEN tarafında ALİ ER’e teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Ebubekir Atilla