Siyaset
Giriş Tarihi : 14-12-2013 13:03   Güncelleme : 14-12-2013 13:03

Geçit baskan Katirci’yla görüstü

AK Parti Merkez ilçe Battalgazi Belediye Baskan aday adayi Doç. Dr. Ilhan Geçit, Yesilyurt ilçesi Yakinca beldesini ziyaret ederek, belediye baskani Veysel Katirci’yla istisarelerde bulundu. Geçit, Yesilyurt ilçesi Yakinca beldesine gitti

Geçit baskan Katirci’yla görüstü

Yakinca Belediye Baskani Veysel Katirci’yla bir süre sohbet eden Geçit, AK Parti Merkez ilçe Battalgazi Belediye Baskan Aday Adayligi münasebetiyle ziyaretlerine devam ettigini ve bu kapsamda Yakinca Belediyesi’ni ziyaret ettigini belirterek, “Baskanimiz, burada bashekimlik yaptigim dönemlerde tanidigim ve kiymet verdigim bir insan. Yakinca Belediyesi’nde üç dönemdir baskanlik görevi yürütüyor. 4 yildir Yakinca’ya gelemedim, bu vesileyle ilçeyi dolastim ve çok güzel hizmetler yapildigini gördüm. Sizlere ve ekibinize tesekkür ediyorum” dedi.

Malatya’nin Büyüksehir sürecinde eski belediye baskanlarindan faydalanmasi gerektigini aktaran Geçit, göreve geldikleri taktirde belediye baskanlarinin bilgi ve birikimlerinden yararlanmayi düsündügünü anlatti.

Ziyaretten duydugu memnuniyeti dile getiren Yakinca Belediye Baskani Veysel Katirci ise yerel seçim sürecinin hayirlar getirmesini dileyerek, Yesilyurt ve Battalgazi merkez ilçe aday adaylarinin bu yil kaliteyi yükselttiklerini anlatti.

Katirci, göreve gelen Belediye Baskanlarina destek vereceklerini ve hep beraber çalisacaklarini belirterek, görevin en iyi yapacak kisilere nasip olmasini diledi.