Genel
Giriş Tarihi : 19-02-2021 19:18   Güncelleme : 19-02-2021 19:18

Gazetemiz Çalışanlarına Plaket Verildi

Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesi Başkanlığı tarafından alanda fiilen çalışan başarılı gazetecilere plaket takdim edildi. Gazetemiz çalışanlarından Hanife Yiğit ve A. Vahap Kaygusuz da düzenlenen törende plaketlerini aldı.

Gazetemiz Çalışanlarına Plaket Verildi

Dernek binasında düzenlenen tören öncesi konuşan Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesi Başkanı Zeki Dağ, çalışan gazetecilerin özellikle pandemi döneminde çalışma şartlarının daha da ağırlaştığını kaydederek şöyle konuştu. “10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle sahada çalışan gazeteci arkadaşlarımız için bir plaket hazırladık. Sürecin pandemi nedeniyle sıkıntılı olmasından dolayı arkadaşlarımıza bölümler halinde plaketlerini takdim ediyoruz. Biz her zaman sahada çalışan basın mensubu kardeşlerimizin yanında olduk.”

PLAKET TAKDİMİ SONRASINDA MHP’DEN ZİYARET

Çalışan gazetecilere verilen plaketlerin ardından MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesi Başkanı Zeki Dağ’ı ziyaret etti. Samanlı ziyaret ile ilgili yaptığı değerlendirmede ise; Bugün Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı olarak Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesini ziyaret ediyoruz.  Pandemi nedeniyle bu ziyaretlerimizi ötelemek zorunda kaldık. Anadolu Basın Birliği, normalde istişare ahalinde olduğumuz ve çalışmalarını yakından takip ettiğimiz bir kuruluş. Bundan sonraki süreçte de Allah nasip ederse inşallah pandeminin azalmasıyla da daha sık bir araya gelerek hem Malatya hem de ülke gündemi ile ilgili istişarelerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu. 

Hanife Yiğit