Spor
Giriş Tarihi : 27-06-2013 15:52   Güncelleme : 27-06-2013 15:52

Galatasaray yönetimine sert uyari

Galatasaray taraftar grubu UltrAslan, sari kirmizili takimin daha önce Inönü Stadi’nda oynamasina müsade edilmedigini hatirlatarak, TT Arena’nin Besiktas’in kullanimina açilmasina kesinlikle karsi olduklarini yineledi ve sari kirmizili yönetimi uyardi

Galatasaray yönetimine sert uyari

UltrAslan’dan yapilan açiklamada, “Geçtigimiz sezon basinda paylasimi ile alakali ayyuka çikan haberlerin son zamanlarda tekrar konusuluyor olmasi üzerine, konuyla alakali daha önce yaptigimiz açiklamayi asagida tekrar hatirlatma gereginde bulunduk.

Sunu herkes bilmeli ki; konu ne olursa olsun, ultrAslan yaptigi her açiklamanin arkasindadir. Devire, döneme, gündeme göre görüsleri degismez, degistirilemez ve degismeyecektir de. Galatasaray Yönetimi’nin milyonlarca taraftarinin taleplerine sirt çevirmemesini diliyor ve bu sese kulak vererek atacagi adimlara karar vermesini istiyoruz” denildi.

YÖNETIME ULTIMATOM

Açiklamada, UltrAslan’in daha önce sarf ettikleri "Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena’da Galatasaray haricinde bir takim, ancak deplasman takimi olarak sahaya çikar!" açiklamasinin arkasinda oldugu belirtilerek, “Bu düsüncemizde hiç bir degisiklik yoktur; önceki yazida belirttigimiz gibi sabit, gayet açik ve nettir. Hafizalari pek zorlamaya gerek yok. Galatasaray, tarihinin ekonomik ve sportif açidan en zor dönemde Inönü Stadi’nda oynama istegi reddedilmis ve Olimpiyat Stadi’nda oynamak zorunda kalmistik. Kin gütmek, düsene bir tekmede bizim atmamiz, kisisel yapimizda ve Galatasaray terbiyesinde bulunmaz ancak bu acimasiz rekabet ortaminda bize elini uzatmayan kisi ve kurumlari da unutmamiz söz konusu olamaz ve bunu unutmayacagimiz gibi, milyonlarca taraftarimizin hakkini da kimseye yedirmeyiz! Galatasaray Spor Kulübü Baskani ve Yönetim Kurulumuzadir son sözümüz: En çok kenetlenecegimiz ve basarilara kosacagimiz bu senemizde anlamsiz konularla birlikteligimizi zedelemeyelim ve 30 milyona yakin taraftarimizin, istegine ve düsüncelerine saygi gösterip gücümüzü gösterelim.. Tarih size bugün Galatasaray’in stadina sahip çikma görevini verdi. Galatasaray’in ne rica, ne de yaptirimla verilecek stadi yok! Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena sadece Galatasaray’indir” ifadeleri yer aldi.