Malatya
Giriş Tarihi : 18-10-2016 12:24   Güncelleme : 18-10-2016 12:24

FETÖ Mensuplarina Verilen Mektup Beyinler Böyle Yikaniyordu

Fetullahçi Terör Örgütünün, kendi içerisinde gün ilan ettigi ortaya çikti. 10 - 12 Mart arasi “ Dünya Ev Imamlari Günü” olarak ilan edilen bugünde örgüte katilan yeni militanlarin beyinleri yikaniyor. Ülkemizin masum gençleri, dini sömürüyle bu sekilde kandirilarak “dogru yoldayim” sandigi esas yanlis yolu tercih ediyor… ve Bu gençler kendi vatanlarini hiçe sayacak, kendi kardeslerine kursun yagdiracak duruma getiriliyor

FETÖ Mensuplarina Verilen Mektup  Beyinler Böyle Yikaniyordu

 “Dünya Ev Imamlari Günü” adi verilen gün, FETÖ’ye ait Özel Okullar ve Dershanelerin gizli katlarindaki salonlarinda kutlandigi ögrenildi. Bugünde Fetullahçi Terör Örgütündeki “Abiler” evlerinde kalacak olan Üniversiteli Ögrencilerin örgüte baglanmasi için, Said Nursi'nin talebelerinden ve Nur Cemaatinin önde gelen isimlerinden Zübeyir Gündüzalp ’e ait oldugunu iddia ettikleri mektuplari dagitiyorlardi. Ayni taktigin Örgüte finans saglayacak “Mütevelliler” için de uygulandigi ögrenildi. 2012 yilindan bu yana dagitilan ve darbe girisiminin isaret edildigi mektup su sekilde;”

“Aziz Muhterem Kardesim

Mademki Islâm'in her derdine razi oldugunu bildiriyorsun, bu müjdenle bize ask ve sevk veriyorsun, o halde iyi dinle: Vazifen: Dikenler arasindan güller toplayacaksin. Ayagin çiplaktir, batacak; elin açiktir, isiracak. Buna sevineceksin!

“KONUSTUGUN IÇIN ZINDANA ATACAKLAR”

Firavunlar kucaginda büyüyen çocuk Mûsâ'lari safina alacaksin. Aldigin için dövecekler. Konustugun için zindana koyacaklar; sevineceksin! Çöllere sürülürsen, kaninla agaç yetistireceksin. Kutuplara sürülürsen, vücut isinla sebze yetistireceksin. Yesilligi sevmeyenler olacak. Yakacaklar, yikacaklar. Sen bunu sabirla seyredeceksin!

“MAHKUM OLACAKSIN, BUNA SÜKREDECEKSIN”

Karanlik zindanlara atarlarsa, isik; pasli vicdanlari görürsen, ümit; imansiz kalplere rastlarsan, Nur vereceksin. Sen verdigin için suç, sen getirdigin için ceza, sen konustugun için mahkûm olacaksin. Ve buna sükredeceksin!

Anadan, yardan, serden ayrilacaksin. Candan, gönülden Kur 'ân 'a sarilacaksin. Damla iken deniz, nefes iken tayfun olacaksin. Derdini yazmak için derini kâgit, kanini mürekkep edeceksin. Kimse ile görüstürmezlerse, mecnun olup çöllere düseceksin. Leyla arar gibi nur arayanlari bulacaksin. Bulamazsan üzülmeyeceksin!

Makamlar, servetler verirlerse, nefsini unutacaksin... Yalan, iftira, çamur firtinasina tutulursan, hissiyatini terk edeceksin...

“TEMELINI ÇÜRÜTECEKSIN”

Önünde demirden set yaparlarsa, disinle deleceksin. Daglan toptan oymak gerekirse, igne ile oyacaksin. Unutma! Nerede olursan ol, küfrün ve cehlin tâ temelini çürüteceksin. Bir gün Kur 'ân etrafindaki surlarin yikildigini görürsen; hemen kemiklerini tas, etlerini harç, kanini da su edeceksin. Etrafina ilimden, irfandan, faziletten, ahlâktan kaleler dikeceksin. Kaleler, fedailer ister. Nasil olsa sen de içinde fedai olacaksin.”

Bu mektubu okuyanlar olasi bir yakalanma ihtimaline karsi duygusal olarak kandirilarak hazirlanmis oluyorlar. Örgütün istedigi militan kivamina az da olsa geliyorlar. Nice gencimizi dini duygularini sömürerek hain emellerine alet eden FETÖ, Peygamberlerin de ismini kullanarak, rüyalara geldigini defalarca söylemisti.

>>> Ebubekir ATILLA- Özel Haber