Malatya
Giriş Tarihi : 25-06-2013 15:11   Güncelleme : 25-06-2013 15:11

"Faizler bir kat artti"

AK Parti Il Baskani Bülent Tüfenkci, "Türkiye’nin gelismesini istemeyen bir takim güçler ve lobiler var. Faiz lobisi de var. Faiz orani düstü. Eylemler basladi. Simdi faizler bir kat artti. Amaçlari da buydu" dedi

 AK Parti Malatya Il Teskilati, Serbest Muhasebeci ve Mali Müsavirler Odasi’ni (SMMMO) ziyaret edip, seçimden sonra tekrar is basina gelen yönetime ‘hayirli olsun’ temennisinde bulundu.
AK Parti Il Baskani Bülent Tüfenkçi; Merkez Ilçe Baskani Osman Güder, Kadin Kolu Baskani Emine Akkurt, Gençlik Kolu Baskani Miraç Göçmez ve parti yöneticileriyle birlikte SMMMO’yu ziyaret gerçeklestirdi.
Ziyarette konusan SMMMO Baskani Ramazan Bozkurt, “Seçimden dolayi hayirli olsun ziyareti gerçeklestirmenizden, kibar davranisinizdan dolayi tesekkür ederim. Bundan sonraki süreçte insallah birlikte çalisacagiz. Malatya’mizin gelismesi için bizim üzerimize düsen görev olursa da seve seve yapacagimizi burada söylemek istiyorum” dedi.
AK Parti Il Baskani Bülent Tüfenkçi ise Gezi Parki eylemlerine temas ederek, “Muhasebeciler Odasi’na geldik ve son olaylarin da muhasebesini yapmak istiyorum” diyerek, söyle konustu: “Türkiye’nin gelismesini istemeyen bir takim güçler ve lobiler var. Faiz lobisi de var. Faiz orani düstü. Eylemler basladi. Simdi faizler bir kat artti. Amaçlari da buydu. Ancak Türkiye’de siyasi ve ekonomik istikrar gelisim dinamigi sürdügü sürece Türkiye’yi karistirmak isteyenler her zaman kaybetmeye mahkumdurlar. Bir takim siyasi partilerin özellikle kasimaya çalistigi bu tür olaylarda kaybeden Türkiye oldu. Faiz, döviz yükseldi. Bunun zarari, Türkiye’ye ve Türk insaninadir.”