Malatya
Giriş Tarihi : 31-10-2013 11:32   Güncelleme : 31-10-2013 11:32

Esnaf kooperatifi toplumun çimentosudur

AK Parti Battalgazi Merkez Ilçe Aday Adayi Ilhan Geçit, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinin yürüttügü is ve baskani Ali Evren’in temsil ettigi kurumun toplumun çimentosu görevini gördügünü belirtti

Esnaf kooperatifi toplumun çimentosudur

Geçit, Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Baskani Ali Evren’i makaminda ziyaret etti. Yerel seçimlere az bir süre kala aday adaylik basvurusunu tamamlayan adaylar seçim çalismalarina basladi. Seçim çalismasi kapsaminda ziyaretler gerçeklestiren AK Parti Battalgazi Merkez Ilçe Aday Adayi Ilhan Geçit, ESKKK Baskani Ali Evren’i makaminda ziyaret etti.

Evren’in yaptigi is ve temsil ettigi kurumunun toplumun çimentosu görevi gördügünü aktaran Ilhan Geçit, “Bu vesileyle baskanimizi ziyaret ediyoruz. Kendisi deger verdigim bir agabeyim. Onun kisiligi ve temsil ettigi kurum çimento görevi görmektedir” dedi.

Yönetime geldigi andan itibaren Esnaf ve Sanatkârlar ile koordineli bir sekilde çalisacaklarini belirten Geçit, ev sahipliginden dolayi Evren’e tesekkür etti.

ESKKK Baskani Ali Evren de ziyaretten duydugu memnuniyeti dile getirerek, doktorluk mesleginden dolayi Geçit ile tanistiklarini aktardi.

Geçit’e “hocam” diye hitap eden Evren, “Hocam, doktorluk meslegini bilinçli bir sekilde yapiyor. Gelen hastalara tedavilerinin yapilmasi için acilen ne yapilacaksa kendisi seferber olur. Yeni görevinde de ayni sevkle çalisacagina inaniyorum” dedi.