Ekonomi
Giriş Tarihi : 03-08-2021 19:02   Güncelleme : 03-08-2021 19:02

Eski Şire Pazarı’na Büyük Yatırım

Öz Çakıroğlu Helva ve Kayısı Mağazaları yeni şubesini Eski Şire Pazarında görkemli açılış töreni ile gerçekleştirdi.

Eski Şire Pazarı’na Büyük Yatırım

1989 yılından beri kalite ve hizmet çizgisinden ödün vermeden üretim faaliyetlerine devam eden Öz Çakıroğlu şirketi, hizmetini Perakende Mağazaları ile taçlandırıyor. Bu Mağazalarına bir yenisini daha ekleyen şirket Öz Çakıroğlu Helva ve Kayısı isimli Mağazasını Eski Şire Pazarında açtı.

Dün öğlen saatlerinde gerçekleştirilen açılış törenine Vali Aydın Baruş, Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Ak Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, İl Emniyet Müdür Ercan Dağdeviren, Malatya İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Necmi İnce, TKDK Malatya İl Koordinatörü Murat Tunç, Ak Parti Eski Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Öz Çakıroğlu Helva ve Kayısı Mağazası açılış kurdelesini dualar eşliğinde kesen Vali Aydın Baruş, burada gerçekleştirdiği konuşmada,” Şire Pazarımıza önemli bir işletmeyi kazandırılmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Öz Çakıroğlu Helva ve Kayısı Mağazasının Şire Pazarımıza canlılık getireceğini düşünüyorum. Bu tür müesseselerin şehrimize kazandırılması hepimizin ortak mutluluğu olmalı. İnşallah buradaki işletmelerimiz de standartları yükselterek vatandaşlarımıza hizmet ederler. Buradaki bütün esnafımıza helal ve bol kazançlar diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Ebubekir Atilla