Malatya
Giriş Tarihi : 09-03-2013 10:31   Güncelleme : 09-03-2013 10:31

Esenlik 27'inci subesini açti

Malatya Belediyesi Esenlik Marketler, Malatya'da 27’nci Subesini Çilesiz’de açti

Esenlik 27'inci subesini açti

Çilesiz Mahallesi Mihlitut Sokak'a sube açilisinda konusan Esenlik Genel Müdür Yardimcisi Mesut Bozkurt, "Esenlik süpermarketler olarak amacimiz kaliteli ve güvenilir ürünleri müsterilerimize en hesapli fiyatlarla sunmak. Hizmet yelpazemizi sizlerin istek ve talepleri dogrultusunda, üstlendigimiz sorumluluklarimizi unutmadan yerine getirmeye çalisiyoruz. Rahat ve temiz ortamlar olusturmak suretiyle, çevreye ve sosyal olaylara duyarli, Rakiplerimizin örnek alacagi, müsterilerin "Iste, alisveris buradan yapilir" diyebilecegi bir anlayis ile ürünlerin kalitesini, güvenilir ve saglikli olmasini her seyden çok önemsiyoruz. Amacimiz hizmet ederken kazanmaktir" dedi.
Bozkurt, toplamda sube sayisinin bu marketle birlikte Kahramanmaras ve Adiyaman'ki subeler ile 31 oldugunu belirterek, "Bu basariyi gerçeklestirmemizde bizleri cesaretlendiren sayin Genel Müdürümüz Hulusi Boyraz'a, desteklerini bizlerden esirgemeyen sayin Belediye Baskanimiza ve ekibine çok tesekkür ediyoruz" seklinde konustu.
Açilis Törenine Malatya TSO Baskani H.Hüseyin Erkoç, Haci Bektas-i Veli Kültür Vakfi Baskani Hasan Meseli, Malatya SGK Il Müdürü Mustafa Yilmaz, PTT Malatya Il Müdürü Zekai Özkan, Esenlik Genel Müdür Yardimcilari Mesut Bozkurt, Ahmet Faik Yildiz, Erhan Soylu, daire müdürleri, Esenlik istirakçi firma temsilcileri, mahalle muhtarlari ile birlikte birçok kisi katildi.