Spor
Giriş Tarihi : 18-05-2021 18:21   Güncelleme : 18-05-2021 18:21

Ertaç Özür Diledi

Yeni Malatyasor kalecisi Ertaç Özbir, konuk olduğu bir TV programında Galatasaray maçında başından geçenleri anlattı. Galatasaray maçından hemen sonra taraftarların tepkilerine maruz kaldığını belirten Özbir, “ Kesinlikle Beşiktaş'a, Galatasaray'a, Fenerbahçe'ye, Trabzon'a aşırı motive olma durumu söz konusu değildir, hepsi Türkiye'nin en büyük camiaları, biz de kendi işimizi yapmaya çalışıyoruz. Hatam olduysa hepsinden af diliyorum.” dedi.

Ertaç Özür Diledi

Karşılaşmadan hemen sonra sarı kırmızılı ekibin futbolcuları ile tokalaşmak istediğinde Muslera’nın yüzüne bile bakmadığını söyleyen Özbir,” Maç sonrası Galatasaraylı futbolcularla teker teker tokalaştım. Muslera'yı teselli etmek istedim. Yüzüme bile bakmadı. Trip atar gibi oldu. Buz gibi kaldım. Bana saygısızlık yaptığı için yumruk işareti yaptım. Muslera'nın yanına yine gider, yine sarılırım. Muslera'ya sonsuz saygı duyuyorum. Sessiz sakin birisiyim. Yazılan çizilenler nedeniyle stres oldu, ufak da olsa strese girdim ama tecrübeliyim, üstesinden gelmeye çalıştım” sözlerini kullandı.

Şuana kadar 4 farkla hiç yenilmediklerini söyleyen Özbir,” “Maçta zaman geçirdiğimi düşünmüyorum. Zaman geçirmiş olsaydım Cüneyt hoca sarı kart gösterirdi. Şu zaman kadar 25 maç oynadım, sadece 1 sarı kart gördüm. 4 gol yedim bir maçta fakat 4 farklı hiç yenilmedim. 4-1 biten maçlarım olmuştur ama 4 farklı yenilmedim. Kesinlikle Beşiktaş'a, Galatasaray'a, Fenerbahçe'ye, Trabzon'a aşırı motive olma durumu söz konusu değildir, hepsi Türkiye'nin en büyük camiaları, biz de kendi işimizi yapmaya çalışıyoruz. Hatam olduysa hepsinden af diliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Ebubekir Atilla