Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
28 MAYIS Cumartesi 04:47
Advert

Advert

Erkek Spor Giyim Nasıl Olmalı?

Modern yaşamla, hayatımıza giren yeniliklerde, göze çarpan ilk detaydır,...

Yaşam
Giriş Tarihi : 29-04-2022 13:59
Erkek Spor Giyim Nasıl Olmalı?

Modern yaşamla, hayatımıza giren yeniliklerde, göze çarpan ilk detaydır, erkek spor ürünleri. İş yerlerinde bile klasiklerin, dolabın üst raflara kaldırıldığı şu günlerde peki;  erkek spor giyim nasıl olmalı?

Her geçen gün, moda rüzgarının, hayatımıza yön vermeye devam etmesiyle, dönüşüm hızı da arttı. Şık olma hakkını sadelikten yana kullanan erkekler tek renk t-shirt, alt giyimde yırtık kot yerine: yine tek renkjogger veya kargo eşofmanlar harika bir tasarım ortaya koyabilir.

Yine erkek spor giyim ürünlerinde, omuza takılan ekoseli çantalar, boyun ve bilek içinse enerji taşlarından oluşan sarkaç kolye ve burçların temsil ettiği taş bileklikler, son olarak da yazılı çoraplarla tarz bir postur elde edebilir. Vücudunu iyi tanıyan bir birey, seçimlerinde renk uyumuna, renklerin verdiği mesaja göre seçimlerini doğru şıktan yana kullanırsa, popülerlik kaçınılmaz olacaktır.

 Erkek Spor Giyim İçin Dolapta Hangi Star Parçalar Bulunmalı

Trend bir kombin de giydiğiniz kıyafetin kumaş, kesim ve dikişi kaliteyi ön plana çıkarır. Bu yüzden ‘Erkek Spor Giyim’ için, kafalarda fazla soru işaretine yer vermeyip, kolaylık sağlayacak birkaç tüyo vermek isterim.

Taktir edersiniz ki karmaşa sizi kararsızlığa sürükleyecektir. Erkekler olmazsa olmazınız;‘Lumberjack, Hummel, Kappa’ olsun derim. Alt ve üst giyim için en çok tercih edilen parça olduğunu söyleyebilirim. Dilersiniz bu linkten kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. https://www.upup.com.tr/erkek-spor-giyim sayfasında tam da aradığınız ürünleri bulabilirsiniz.

Ebubekir AtillaEbubekir Atilla

YORUMLAR