Asayiş
Giriş Tarihi : 24-09-2014 19:13   Güncelleme : 24-09-2014 19:13

Emniyet’ten Yesiltepe Operasyonu

Son günlerde Yesiltepe’de bazi okullarin önünde uyusturucu madde satildigi yolundaki ihbarlar üzerine harekete geçen Malatya Emniyet Müdürlügü Kaçakçilik ve Narkotik Sube ekipleri Yesiltepe’yi abluka altina alarak belirlenen adreslere ani baskinlar düzenledi

Emniyet’ten Yesiltepe Operasyonu

Yesiltepe’nin mahallerinden bazi is yerleri ve evle rde  yapilan aramalarda  uyusturucu madde ve hap ele geçirilirken, yapilan genel kontrollerde  bazi süpheli sahislarin göz altina alindigi belirtildi.

DIGER SEMTLERDE DE UYGULAMA YAPILACAK

 Malatya Emniyet Müdürü Ömer Urhal, halkin huzur ve güveni için Malatya Emniyet Müdürlügü olarak yogun çalismalar yaptiklarini ifade ederek, genç çocuklari zehirlemek isteyen sebekelere karsi yogun bir mücadele baslattiklarini söyledi.

POLIS HER AN KARSINIZA ÇIKABILIR

Malatya Emniyet Müdürlügü bundan böyle sokaklarda ani denetimler yaparak uyusturucu madde satanlari yakin takibe alacak. Yesiltepe’de toplanan bilgiler dogrultusunda belirlenen adreslere yapilan baskinlar sirasinda uyusturucu madde ele geçirildigi ve süpheli sahislarin sorgularindan sonra savciliga sevk edildikleri bildirildi.