Malatya
Giriş Tarihi : 21-03-2012 17:53   Güncelleme : 21-03-2012 17:53

Emniyet Müdürü Aygün esnaflari ziyaret etti

Malatya Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, esnaf ziyaretlerini sürdürerek, "Isyerlerini görerek, dertlerini dinlemeye çalisiyoruz" dedi

Emniyet Müdürü Aygün esnaflari ziyaret etti

Malatya Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, esnaf ziyaretlerini sürdürerek, "Isyerlerini görerek, dertlerini dinlemeye çalisiyoruz" dedi.

Emniyet Müdürü Aygün, Tüccar Pazari'ndaki esnaflari ziyaret ederek, sohbet etti. Girdigi isyerlerinde esnaflarla çay içerek sohbet eden Emniyet Müdürü Aygün, esnaflardan sorun ve sikintilari olup olmadigini sordu.

Aygün, "Yapilan isyerin devamlilik arz etmesi çok önemli. Ben buraya geldigim de, bunu açik ve net olarak paylasmistim. Esnaflarimizi bizzat yerlerinde gidip ziyaret etmek ve çaylarini içmek benim için büyük bir seref. Bundan da onur duyuyorum. Bunu yaparken, özellikle kendi isyerlerinde yasamis olduklari sikintilari bire bir kendilerinden dinlemis oluyoruz. Bizi ilgilendiren yönü ile ilgili olarak meseleye bakinca, çözüm üretmeye çalisiyoruz. Bence bu en kestirme ve en isabetli yol. Yoksa kapilar arkasinda durup araci kullanip, onlarin bizi arayip telefonla sikayetlerini dile getirmeleri dogru degil. Bizzat yüz yüze, göz temasi kurarak, onlarla birlikte olup, o havayi birlikte teneffüs ederek, isyerlerini görerek, dertlerini dinlemeye çalisiyoruz. Esnaflarimiza tesekkür ediyorum. Bahari esnaflarimizla karsiliyoruz. Bu gezilerimiz devam edecek" seklinde konustu.

Emniyet Müdürü Aygün, esnaflarla bir süre sohbet etti.