Spor
Giriş Tarihi : 22-06-2021 18:10   Güncelleme : 22-06-2021 18:10

Ekuban'a Talep Artışı!

Trabzonspor'lu yıldız futbolcu Caleb Ekuban'a olan taleplerde son zamanlarda artış görüldü. Şimdilerde gündemde olan bir teklif ile bordo mavili ekip değerlendirmeler yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Saint-Etinne takımının ısrarla istediği Gana'lı futbolcuya yüksek maliyetler üzerinden teklifler sunuluyor.

Ekuban'a Talep Artışı!

Bu teklifleri değerlendirmeye alan Trabzonspor camiası ilerleyen zamanlarda kararı açıklayacak. Trabzonspor'un en gözde ismi Ekuban başarılı olduğu için gelen taleplerin hepsi değerli niteliktedir. Her bir teklifi camia değerlendirmeye aldığını ifade etti. maç izle 

Trabzonspor'un Yıldız Futbolcularına Yoğun Talep!

Her geçen gün değerlenen ve futbolcuları ile adından sıkça söz ettiren Trabzonspor, taleplerin en fazla yaşandığı takım olarak biliniyor. Başta Ekuban olmak üzere daha pek çok futbolcuya gelen bu talepler Trabzonsporluların kritik anlar yaşamasına sebebiyet veriyor.

Abdullah Avcı yönetiminde başarılı bir yere gelmeyi kısa süre içinde başaran Trabzonspor heyeti gelen teklifleri değerlendirme altına alıyor. Bu noktada her bir teklifi en ince ayrıntısına kadar inceleyen takım ilerleyen günlerde kararını açıklayacağını spor camiasına duyurdu.

Ekuban Gidecek Mi?

Gelen teklif sonrası herkesin aklında bir soru işareti olarak kalan 'Ekuban gidecek mi?' sorusu zaman içerisinde netlik kazanacak. Oldukça yüksek bir teklif verilen Ekuban'ın gitmek isteyip istemediği henüz belli değil.

Kiralamanın daha baskın olduğunu dile getiren bordo mavili takım ilerleyen süreçte her şeyin daha belirgin bir hâl alacağını taraftarla paylaştı.