Malatya
Giriş Tarihi : 04-12-2021 17:06   Güncelleme : 04-12-2021 17:06

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt Engellileri Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Zelyurt ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sağlam 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Engelli Vatandaşlar ile Bir Araya Geldi.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt Engellileri Ziyaret Etti

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, sohbet etti.
Belediye Başkanı Zelyurt beraberinde AK Parti Doğanşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşah Sağlam ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Sığırcı ile 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla AK Parti Doğanşehir İlçe Kadın Kollarının düzenlemiş olduğu program kapsamında ilçe merkezi ve mahallelerinde engelli vatandaşları ziyaret edip, keyifli sohbetler ettiler.
Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt 3 Aralık Dünya Engelliler gününde yapmış olduğu ziyaretlerinde, “Engelli ailelerine vermiş olduğu ekonomik destek yani onların ihtiyaçlarına kadar vermiş olduğu bütün destekler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vermiş olduğu talimatları ile gerçekleşiyor. Bizlere gidip aileleri ziyaret edin sorunlarını dinleyin diye talimat veren kendisidir.  İlçe teşkilatımızla, Kadın Kollarımızla sizleri ziyaret etmekten ayriyeten mutlu oluyoruz. Biz bu yolda İnşallah Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz sizleri ziyaret edeceğiz sorunlarınızı dinleyeceğiz. Kardeşlerimizin gönlünü alacağız, biz gönül yapmaya geldik kavga etmeye değil.” Dedi.