Malatya
Giriş Tarihi : 02-07-2017 16:56   Güncelleme : 02-07-2017 16:56

Doçent ve Esi Öldü

Inönü Üniversitesi Ilahiyat Fakültesi Ögretim Üyesi Yardimci Doçent Doktor Muharrem Çakmak, esi ve 2 çocugu bayram tatili dönüsü Kayseri’de kaza geçirdi. Kazada Muharrem Çakmak ile esi Sennur Çakmak vefat etti, Çakmak ailesinin 2 çocugu ise yogun bakimda

Doçent ve Esi Öldü

Bayram tatili sonrasi Malatya’ya dönmek için yola çikan Inönü Üniversitesi Ilahiyat Fakültesi Ögretim Üyesi Yardimci Doçent Doktor Muharrem Çakmak, Esi Sennur Çakmak ve 2 çocuklari Kayseri yakinlarinda trafik kazasi geçirdi. Kazada Muharrem Çakmak ise esi Sennur Çakmak hayatini kaybederken 2 çocuklari ise agir yarali olarak hastaneye kaldirildi. Yrd. Doç. Dr. Muharrem Çakmak'in esi Sennur Çakmak Inönü Üniversitesi’nde Kuran Kursu Ögreticisi olarak görev yapiyordu.

REKTÖR KIZILAY, “HOCAMIZA VE ESINE ALLAH’TAN RAHMET DILIYORUM”

Kaza sonrasi Inönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kizilay sosyal medyadan su açiklamayi paylasti: “Elim bir trafik kazasi sonucu Ilahiyat Fakültesi ögretim üyemiz Yrd. Doç. Dr. Muharrem Çakmak hocamiz ve esi Sennur Hanim vefat etmistir. Iki çocugu yogun bakimda tedavi görmektedir. Hocamiz ve esine Allah'tan rahmet diliyorum. Çocuklarimiza sifa diliyorum.
Fakültemiz mensuplarina ve kederli ailesine bassagligi dilerim.”