Malatya
Giriş Tarihi : 22-11-2021 12:45   Güncelleme : 22-11-2021 12:45

Diş Teknisyenleri Derneği Yeni Yönetimini Belirledi

Malatya’nın önemli meslek derneklerinden olan Malatya Diş Teknisyenleri Derneği Olağan Genel Kurulunu yaparak yeni yönetim ve denetim kurulunu seçti. Dernek binasında yapılan Genel Kuruldaki seçimde Özkan Daşkın Malatya Diş Teknisyenleri Derneği başkanı seçildi.

Diş Teknisyenleri Derneği Yeni Yönetimini Belirledi

Malatya Diş Teknisyenleri Derneği Olağan Genel Kurulunu yaparak yeni yönetim ve denetim kurulunu seçti. Genel Kuruldaki seçimde Özkan Daşkın Malatya Diş Teknisyenleri Derneği başkanı seçildi. Özkan Daşkın Başkanlığındaki Yönetim Kurulunda Ahmet Elmas Başkan Yardımcısı, Ensar Devrim Eren Muhasip, Burhan Karaca Genel Sekreter ve Aziz Çibuk Basın Sözcüsü olarak görev aldı. Seçimden sonra görev teslimi yapan ve 12 yıldır Dernek Başkanlığını yapmış olan Nevzat Hakverdi  ‘Meslektaşlarımıza hizmet etmek ve mesleki zorluklar ile mücadele etmeye devam ederek Mesleki kaliteyi arttırmak için çaba göstereceklerine inandığım yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarıma ve Başkan Özkan Daşkın’a omuzlarına yüklendiği bu sorumluluktan dolayı hem teşekkür ediyorum hem de başarılar diliyorum.’ ifadelerine yer verdi.

Devir Teslim sırasında bir konuşma yapan Başkan Özkan Daşkın ise: ‘Derneğimizin yapılan genel kurulunda bize gösterilen teveccühe teşekkür ederken aynı zamanda gösterilen bu teveccühe layık olmak için tüm meslektaşlarımızla işbirliği içinde olacağımızı ve birlikte çalışacağımızı bilmenizi isterim. Son 12 yıl Dernek Başkanlığımızı yapan Nevzat Hakverdi’nin Şahsında daha önce dernek başkanlığı yaparak veya yönetiminde bulunarak mesleğimiz için çaba ve gayretlerine şahit olduğumuz herkese ve  yapılan hizmetler için de teşekkür ederim. Daha önce dernekte görev almış başkanlarımızın tecrübe, bilgi ve görgülerinden istifade etmeye devam ederek  Sağlık Sektöründe önemli bir yeri olduğu bilinen Mesleğimizin sektörel olarak hem  toplam kaliteyi yükseltme çabası içinde olacağız,  hem de var olan veya olabilecek merdiven altı, kayıtsız çalışanlar  sorunları ile  etik sorunları çözmede birlik beraberlik içinde tüm meslektaşlarımızla birlik beraberlik içinde olacağız.’ şeklinde konuştu.