Siyaset
Giriş Tarihi : 04-01-2021 18:09   Güncelleme : 04-01-2021 18:09

" DEVA Partisi Ziyaretlerini Sürdürüyor"

Deva Partisi Malatya İl teşkilatı ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaret kapsamında teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan Fatih Kocamaz ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

DEVA Partisi İl ve Merkez İlçeler Ekonomi ve Sektörsel Gelişimi İzleme Dijital Dönüşüm Politikalar Kurulu Başkanları İl Mehmet Emin Paşahan Battalgazi  Hilal Özbay Yeşilyurt Şükrü Uçkun  olarak teknopark genel müdürü Doç. Dr. Adnan Fatih Kocamaz katıldı.

Ziyarette konuşan Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Hilal Özbay Deva Partisi Malatya İl teşkilatı olarak ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu günde Teknopark Genel Müdür Doç Dr. Adnan Fatih Kocamaz’ ziyaret ederek istişarelerde bulunuyoruz. Deva Parti olarak ziyaretlerimiz devam edecek. Malatya’mızda vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyeceğiz, çözüm bulacağız. Partimizin misyonu vizyonu milletimize anlatacağız şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Teknopark Genel Müdür Doç Dr. Adnan Fatih Kocamaz Deva Parti Malatya İl teşkilatı bu gün bizleri ziyaret etmesinden dolayı Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Çıkmış oldukları bu yolda kendilerine başarılar diliyorum ifadelerini kullandı. >> HABER MERKEZİ