Siyaset
Giriş Tarihi : 20-09-2021 16:01   Güncelleme : 20-09-2021 16:01

DEVA Partisi Doğanyol İlçe Kongresi Yapıldı

Deva Partisi Doğanyol İlçe kongresini GMYK üyesi Prof. Dr. İbrahim Gezer İl başkanı Onur Güneş ,ilçe başkanları, İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve davetlilerin katılımı ile gerçekleştirdi.

DEVA Partisi Doğanyol İlçe Kongresi Yapıldı

Yapılan konuşmalarda GMYK Üyesi Prof. Dr. İbrahim Gezer ülkemizde yönetim sorunu olduğunu ve sonuçlarının ekonomiden eğitime birçok alanda yaşandığına dikkat çekti. Ülke genelinde ve yerelde çiftçinin, esnafın yaşadığı sorunları dile getiren ve Deva Partisi  “Afet Eylem Planı’na da değinen İl Başkanı Onur GÜNEŞ geçen yıl yaşanan deprem sonrası konutların vatandaşlarla istişare edilmeden yapıldığını, konutların çiftçilik ve hayvancılıkla geçimini sağlayan Doğanyol halkının/vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamadığını ifade etti. 
Doğanyol İlçe Başkanlığına seçilen Fikret Sekman  yaptığı teşekkür konuşmasında ülkemiz için Deva Partisinin umut olduğunu, yerelde halkın sorunlarının çözüleceğini, refah seviyesinin artacağına olan inancın  Deva Partisine teveccühü arttırdığını ifade etti.   
Daha sonra  ilçe yönetim kurulu  asil ve yedek üyelerinin seçimine  geçildi. Yapılan seçimde  Fikret Sekman tarafından önerilen  ve 10 asil 5 yedek  üyeden oluşan liste seçildi.
ASİL ÜYELER                                         
Engin KOCABEY                                         
Yakup YILMAZ                                                
Adem SEKMAN 
Hasan SEVİNÇ 
Ramazan URAL 
Murat ACAR 
İbrahim  ÇİÇEK 
Osman KARAKAYA
Mehmet PAMUK 
Mustafa GÜN
  
YEDEK ÜYELER 
Yücel ŞEKO
Ahmet SEKMAN
Emrah DEMİREL 
Taner GÜVENİR 
Hacı TURGUT