Spor
Giriş Tarihi : 26-01-2017 20:13   Güncelleme : 26-01-2017 20:13

Denizlispor maçi Vodafone Arena'da olabilir

Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü, TFF 1. Lig’in 20. haftasindaki Denizlispor karsilasmasini Istanbul'da Vodafone Arena Stadi’nda oynamak için Besiktas ve Denizlispor kulüpleriyle anlasmaya vardi

Denizlispor maçi Vodafone Arena'da olabilir

Malatya Inönü Stadi’nin bozuk zemininden dolayi uzun süredir maçlarini baska bir statta oymak için girisim halinde olan Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü’nün, Besiktas Kulübü Baskani Fikret Orman’la Vodafone Arena’nin kullanimi için yaptigi görüsmeden olumlu netice aldigi ifade edildi.


DENIZLISPOR MAÇI VODOFONE ARENA’DA


Oynanan son iki maçta Inönü Stadi’nin zemininin iç saha avantajlarini kullanmaya engel teskil ettigini yönetimiyle de paylastigi ögrenilen Kulüp Baskani Gevrek’in, girisimleri neticesinde alinan kararin Denizlispor maçinda hayata geçirilecegi ifade edildi. Müsabakanin Istanbul’da oynanmasiyla ilgili Denizlispor Kulübü’nün onayinin da alindigi ve yesil-siyahli kulübün rezervasyonunu buna göre yapacagi ögrenildi. Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü’nün Türkiye Futbol Federasyonu nezdindeki girisiminin ise 1-2 gün içinde sonuçlanacagi belirtildi.