Spor
Giriş Tarihi : 05-09-2012 10:57   Güncelleme : 05-09-2012 10:57

Demir hakemlige veda etti

Süper Lig (Üst Klasman) Eski hakemi Zafer Demir, 20 yillik hakemlik serüvenini sonlandirdigini belirterek, hakemlik camiasina bilgi ve deneyimlerini sunmaya hazir oldugunu söyledi.

Demir hakemlige veda etti

Demir, kendisine verilen her görevi en iyi sekilde yerine getirmeye hazir oldugunu ifade ederek, “14 yili profesyonel, son 4 yili Üst Klasman olmak üzere 20 yillik hakemlik sürecine son verdim. Bu benim sahsi kararimdi. Ben hakemligi bitirirken, bilgi ve birikimimi hakemlik camiasina aktarmak üzere yeni görevlere de her zaman açigim. Her zaman bana böyle görev verilirse, seve seve arkadaslarima yardimci olacagim. Gerek resmi görevli gerek resmi olmayan görev zamanimda her türlü yardima ve göreve hazirim” dedi.
Hakemlik camiasina bilgi ve birikimini aktaracagina isaret eden Demir, sunlari söyledi: “Hakemligi yeni birakan biri olarak, bölgesel hakem kuruluna atanmis olmam beni çok mutlu etti. Bana bu görevi layik görenlere tesekkür ediyorum. Umarim ki, önümüzdeki süreçte yine hep beraber elimizden gelen tüm katkiyi gösterecegiz.”