Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
04 TEMMUZ Pazartesi 00:56
Advert

Advert

DEHADER ’den Voleybol Turnuvası

“Hayata Değer Kat Projesi” kapsamında yürütülen sanatsal ve sportif faaliyetler devam ediyor.

Spor
Giriş Tarihi : 16-06-2022 18:33
DEHADER ’den Voleybol Turnuvası

Değerli Hayatlar Eğitim Derneği  (DEHADER) tarafından yürütülen, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından finanse edilen ve birçok kamu kurumu tarafından desteklenen Hayata Değer Kat Projesi çerçevesinde “Voleybol Turnuvası” düzenlendi.

Proje için pilot bölge olarak seçilen Melekbaba, Taştepe ve Hidayet mahallelerindeki okullarda okuyan öğrenciler Voleybol turnuvasına dahil edildi. Turnuvaya ortaokul düzeyinde kız ve erkek voleybol takımları ayrı ayrı olarak katıldı. Öğrenciler turnuvanın heyecanlı ve güzel geçtiğini, çok keyif aldıklarını belirttiler. Eğitim öğretim yılının sonuna doğru öğrenciler bu etkinlik sayesinde moral buldu.

Turnuvada çok sayıda veli, öğrenci, öğretmen ve yetkililer hazır bulundu. Etkinliğe Malatya Valimizin eşi Sayın Ebru ŞAHİN, Battalgazi Kaymakamının eşi  Doç. Dr. Münise Duran, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Ebu Bekir Kayhan, Melekbaba Muhtarı Ali Demir, DEHADER Yönetim Kurulu Başkanı Mine İpek, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.  Coşkulu geçen turnuvanın sonunda başarılı olan takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi. >>> HABER MERKEZİ

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR