Spor
Giriş Tarihi : 14-12-2020 21:35   Güncelleme : 14-12-2020 21:35

Cueva Affedilecek mi?

​​​​​​​ Yeni Malatyaspor basın sözcüsü ve yöneticisi Hakkı Çelikel kadro dışı bırakılan Christian Alberto Cueva ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çelikel, 'Teknik heyet ve yönetimimiz bu konuyu şu anda değerlendiriyor. Önümüzdeki haftalarda Cueva 'nın affedileceğini düşünüyorum' dedi.

Cueva Affedilecek mi?

Yeni Malatyaspor ’da forma giyen Perulu yıldız Christian Cueva, disiplinsiz davranışları olduğu gerekçesiyle Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’nun raporu ile kadro dışı bırakılmıştı. Kulüp le ilgili değerlendirmede bulunan Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel, Cueva ’nın durumu ile ilgili, “Cueva konusu elbette konuşuldu. Teknik heyet ve yönetimimiz bu konuyu şu anda değerlendiriyor. Önümüzdeki haftalarda Cueva’nın affedileceğini düşünüyorum. Tabii ki karar hocamız Hamza Hamzaoğlu’nundur” sözlerini kullandı.

Sakatlığı bulunan defans oyuncusu Wallace ile ilgili son durumu da paylaşan Yeni Malatyaspor basın sözcüsü Çelikel, “Wallece’ın hafif bir sakatlığı var. Kendini iyi hissederse Fenerbahçe maçında bile oynayabilir. Kendini iyileşmezse oynamayacak. Hocamız kendisini riske etmezse 2-3 hafta arası olmayabilir. Wallace ile ilgili durum oyuncumuzun kendini iyi hissedip hissetmemesi ve hocamızla birlikte alacakları karara bağlı” açıklamasını yaptı.

Ebubekir Atilla