Spor
Giriş Tarihi : 24-08-2021 17:35   Güncelleme : 24-08-2021 17:35

Çiftpınar,” Yuvaya Döndüm”

​​​​​​​ Öznur Kablo Yeni Malatyaspor'un yeni transfer Sadık Çiftpınar, “Ben uzun süre sonra tekrar yuvaya döndüm. Burası benim 2. Memleketim. Kızım burada doğdu.” dedi.

Çiftpınar,” Yuvaya Döndüm”

Süper Lig’in 2. Haftasında Yeni Malatyaspor Göztepe’ye konuk oldu. Yeni Malatyaspor rakibini 1-0 mağlup ederken maç sonrası açıklamada bulunan Tetteh, “Bizim için çok zor bir maçtı. Geçen hafta 5-1’lik bir skordan sonra buraya mental olarak dönüp kazanmak bizim için önemliydi. “ dedi.

Yayıncı kuruluşa açıklamada bulunan yeni transfer Sadık Çiftpınar ise: “Öncelikle Göztepe deplasmanı her takım için zordur. Ünal hocama ve takımına saygı duyuyoruz. İyi hazırlandık hafta boyunca. Ben 3-4 gün önce katıldım takıma. Eksiklerimiz var. Onlarda en kısa zamanda tamamlanacaktır. İlk hafta talihsiz bir maç oynadı takımımız. Ama birlik ve beraberlik olursa, buradan puan ve puanlar alacağımızı biliyorduk. İyi mücadele ettik. 2. yarı rakibimize hemen hemen hiç pozisyon vermedik. Ben uzun süre sonra tekrar yuvaya döndüm. Burası benim 2. Memleketim. Kızım burada doğdu. Bundan sonrada Yeni Malatyaspor’u en iyi yerlere getirmek için mücadele edeceğiz.” dedi.

Ebubekir Atilla