Siyaset
Giriş Tarihi : 13-03-2014 18:19   Güncelleme : 13-03-2014 18:19

CHP’li Inci çalismalarini sürdürdü

CHP Malatya Büyüksehir Belediye Baskan adayi insaat mühendisi Hakan Inci, seçim çalismalarini, esnaf gezileri, sivil toplum örgütü ziyaretleri ve mahalle toplantilariyla sürdürdü

CHP’li Inci çalismalarini sürdürdü

Gezi Direnisi sirasinda yaralanarak 269 gün hastanede yasam mücadelesi verdikten sonra henüz 15 yasindayken hayatini kaybeden Berkin Elvan’in anisina yakasina siyah kurdele takan CHP’li Hakan Inci, Mimar Sinan, Emeksiz, Turgut Temelli, Cezmi Kartay caddeleri ile Ayakkabicilar Çarsisi’ni ziyaret etti. Esnaflarla tek tek görüserek sorunlarini dinleyen Inci, projelerini anlatti. Ziyaretlerde Malatya’nin sorunlarina dikkati çeken Inci, aylar önce açikladigi projelerinin taklit edildigini vurguladi.

CEM Vakfi Malatya Subesi’ni ziyaret ederek sube baskani Esref Dogan’la görüsen Inci, sivil toplum örgütlerinin önemine degindi. CEM Vakfi Malatya Sube Baskani Dogan, CHP’lilere yerel seçimlerde basarilar diledi.

CHP Büyüksehir Adayi Hakan Inci ise CEM Vakfi’na kendilerini kabul ettigi için tesekkür ederek, “Bizim amacimiz Malatya’ya hizmet etmek. Karari Malatya halki verecektir. Bizler kendimizi ve projelerimizi anlatiyoruz. Ben bu görevi yapma onuruna erisirsem, hiçbir ayrim yapmadan tüm sivil toplum örgütleri ve vakiflarla el ele vererek Malatya için çalisacagim”  dedi.