Malatya
Giriş Tarihi : 13-01-2014 12:11   Güncelleme : 13-01-2014 12:11

Çalisan Gazeteciler Günü kutlandi

Beser Egitim Kurumlari’yla Malatya Gazeteciler Cemiyeti 10 Ocak Çalisan Gazeteciler günü dolayisiyla bir program düzenlendi. Programda çalisan gazeteciler doyasiya eglendi, gazetecilere çig köfte ikram edildi

Çalisan Gazeteciler Günü kutlandi

Turgut Özal Ilkögretim Okulunda düzenlenen programda konusan Beser Egitim Kurumlari Genel Müdürü Zeki Göçer, “10 Ocak,  1961’den bu yana Çalisan Gazeteciler günü olarak kutlanmaktadir. Bizde geçtigimiz yil yaptigimiz gibi bu yilda Malatya Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte düzenledigimiz gecede gazetecilerimizle bir araya geldik. Kisa da olsa bugünlerini kendilerine hatirlatmak ve bununla saglik, esenlik, mutluluk dileklerinde bulunmak için 3 yildir bir araya geliyoruz. Her meslegin kendine has özellikleri ve zorluk dereceleri vardir. Meslekler içerisinde en zor olanlardan ve en çok sorumluluk tasimasi gerekenlerden bir tanesi hiç süphesiz basin çalisani olsa gerek” dedi.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Baskani Haydar Karaduman, “Sorunlarimiz çok, sorunlarimiz büyük. Bugünde sorunlarimizi anlatmaya gerek yok. Öncelikle sorumluluklarimiz var. Her seyden önce sorumluluklarimizi yerine getirme çabasi içerisindeyiz” diye konustu. 

Konusmalarin ardindan çig köfte yogruldu ve geceye katilan gazetecilere ikram edildi. Ardindan Grup Zamane’nin seslendirdigi türküler dinlendi.