Siyaset
Giriş Tarihi : 21-09-2021 19:16   Güncelleme : 21-09-2021 19:16

Çalık’tan Z Kuşağı Vurgusu

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Türkiye’de gençlere AK Parti kadar güvenen başka bir partinin olmadığını belirterek, “Gençlerimiz bizim en büyük gücümüz, en büyük umudumuz. Bilimde, sanatta, teknolojide, sporda ve her alanda daha güçlü yarınlar için aşkla, inançla, azimle çalışan gençlerimizi, tüm imkanlarımızla desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Çalık’tan Z Kuşağı Vurgusu

Milletvekili Çalık, Malatya’daki temasları kapsamında Hanımınçiftliği Mahallesi’nde, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut Boyraz, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Özhüsrev ile birlikte ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ buluşmasına katılarak gençlerle bir araya geldi.

Çalık, gençlerle bulaşmada yaptığı konuşmada, “Gençlik bizim. ‘Z kuşağı gençlik’ diyorlar. Onlar Z kuşağı gençliği aramaya dursunlar, gelsinler Hanımınçiftliği Kültür Mahallesi’nde AK gençliği görsünler. AK gençlik emin adımlarla ilerliyor. Genç dostu lideri, Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında adım adım ilerliyor. Hem sahada hem masada hem sosyal medyada hem mahallede hem de her sandıkta olacak inşallah. O sandıkları gümbür gümbür patlatacak ve 2023’e emin adımlarla ilerleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Çalık, Türkiye'de gençlere AK Parti kadar güvenen başka bir partinin olmadığını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman gençlerle birlikte yol yürüdüğünü, 2023’e de gençlerle birlikte yürüyeceğini belirterek, “Gençlerimiz bizim en büyük gücümüz, en büyük umudumuz. Bilimde, sanatta, teknolojide, sporda ve her alanda daha güçlü yarınlar için aşkla, inançla, azimle çalışan gençlerimizi, tüm imkanlarımızla desteklemeye devam edeceğiz. Hep birlikte Cumhurbaşkanımızla yol yürümeye, ‘Durmak yol yola devam’ demeye devam edeceğiz. ‘Durmak yok yola devam’, bunu Kılıçdaroğlu da duysun. Kılıçdaroğlu ve onun dostları duymuş mudur? PKK’nın siyasi uzantısı HDP duymuş mudur? İYİ Parti duymuş mudur? Onların karşısında da Cumhur İttifakı dimdik ayakta durmuştur, durmaya da devam edecek” dedi. >>> HABER MERKEZİ