Malatya
Giriş Tarihi : 26-06-2016 17:43   Güncelleme : 26-06-2016 17:43

Çakir Genç Is Adamlarini Agirladi

Malatya Büyüksehir Belediye Baskani Ahmet Çakir Genç MÜSIAD Malatya Sube Baskani M. Baris Yilmaz beraberinde yönetim kurulu üyelerini agirladi

Çakir Genç Is Adamlarini Agirladi

Büyüksehir Belediye Baskani Ahmet Çakir’in MÜSIAD’in Malatya’da kurucusu oldugunu belirten Genç MÜSIAD Malatya Sube Baskani M. Baris Yilmaz, “Büyüksehir Belediye Baskanimiz Ahmet Çakir ile istisarelerde bulunarak Malatya’ya hizmet etmek istiyoruz. Baskanimizin tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz. Çok yogun olmasina ragmen bizi kirmayip kabul eden Baskanimiz Ahmet Çakir’a tesekkür ediyorum” dedi.

 

GENÇLERIN SORUMLULUK ALMASI MUTLULUK VERICI

Gençlerin Malatya’nin gelisip büyümesinde sorumluluk almalarinin mutluluk verici oldugunu ifade eden Büyüksehir Belediye Baskani Ahmet Çakir ise “Malatya sanayi sehri olma noktasinda cazibesiyle büyürken, bunun gelisip daha da kuvvetli olmasi siz gençlerin sayesinde olacaktir. Gençlerimizin bu yapiyi büyütmesi en büyük arzumuz. Bizler Büyüksehir Belediyesi olarak her alanda büyüyen bir Malatya arzuluyoruz. Bunun için de var gücümüzle çalisiyoruz. Sizleri de bu noktada gayretli görmek bizlerin sevkini artiyor” dedi.