Siyaset
Giriş Tarihi : 10-03-2015 17:22   Güncelleme : 10-03-2015 17:22

Bulgurlu Birlik Vakfi’na gitti

AK Parti Milletvekili Haci Bayram Bulgurlu, genel merkezde yapilan mülakata katildiktan sonra Malatya’daki çalismalarina devam etti. 7 Haziran genel seçimleri öncesi listeye girmek için kollarini sivayan Bulgurlu, ziyaretlerini sürdürdü

Bulgurlu Birlik Vakfi’na gitti

Birlik Vakfi Sube Baskani Sadi Ergül’le bir araya gelen Bulgurlu, görüs alisverisinde bulundu. ziyarette konusan Bulgurlu, Birlik vakfinin toplumu sekillendiren önemli isimler yetistirdigini belirterek, Birlik vakfinin önemine degindi.

Vakfin, geçmisten gelecege köprü olma misyonunu üslendigini aktaran Bulgurlu, “Vakfin en önemli hedefi; neslimizi gelecege hazirlamaktir. Vakfin çalismalarini yakindan izliyorum, vakif, basarili çalismalara imza atti. Temelde bir olan inanç ve anlayisin daginikligini önleyerek güç birligi olusturmayi arzulayan birlik vakfi, toplumsal duyarliliga karsi her zaman refleks göstermektedir” dedi.

Bulgurlu’nun ziyaretinden dolayi memnuniyetini dile getiren Birlik Vakfi Sube Baskani Sadi Ergül ise, Bulgurlu’ya, genel seçimler öncesinde yürüttügü çalismalarda basari diledi.