Asayiş
Giriş Tarihi : 19-07-2021 11:34   Güncelleme : 19-07-2021 22:20

Bıçakla İş Yerini Basanlar Yakalandı

Müşteki şahıslar beyanında eski çalışanı şüpheli U. K.ve arkadaşı M. A’nın kendilerini tehdit ederek Fırat Mahallesinde bulunan işyerini dağıttıp bıçak ile bir şahsı kolundan yaralaması üzerine Battalgazi Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğince şüpheli şahıslar suça konu bıçakla yakalandı

Bıçakla İş Yerini Basanlar Yakalandı

Konu ile ilgili il emniyet müdürlüğünce yapılan açıklmada şu ifadelere yer verildi: "Müşteki şahıslar beyanında eski çalışanı şüpheli U. K.ve arkadaşı M. A’nın kendilerini tehdit ederek Fırat Mahallesinde bulunan işyerini dağıttıp bıçak ile bir şahsı kolundan yaralaması üzerine Battalgazi Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğince şüpheli şahıslar suça konu bıçakla yakalanmış tahkikata başlanmıştır.

Asayiş Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda;   

 

  • 1,33 gr Metamfetamin, 0,52 gr Kannabinoid ve 1 kesici alet ele geçirilmiş.

  • Turgut Temelli Caddesinde yapılan ŞOK uygulamada 42 GBT sorgusu yapılmış, 55 motosiklet ve araç incelenmiş ayrıca dolmuş şoförleri çevreye rahatsızlık verme şikâyeti ile ilgili uyarılmıştır.  

  • Çöşnük Mahallesinde meydana gelen 2 motosiklet hırsızlığı olayı ile ilgili yapılan kamera incelemelerinde şüpheli 2 şahıs tespit edilerek yakalanmış. Çalıntı motosikletlerden biri müştekisine teslim edilmiştir.

  • Çavuşoğlu Mahallesinde meydana gelen otodan faili meçhul anahtar tamir sandığı ve akü şarj kablosunun çalınması olayının şüphelisi tespit edilip yakalanmış, tahkikata başlanmıştır.

  • Şifa Mahallesinde Drift atarak dur ihtarına uymayan araç yakalanarak trafik yönünden işlem yapılmıştır.

  • Boztepe Caddesinde abart egzoz ile çevreye rahatsızlık veren motosikletin trafikten men olduğu anlaşılmış işlemlerinin ardından otoparka çekilmiştir.”