Spor
Giriş Tarihi : 07-02-2013 14:41   Güncelleme : 07-02-2013 14:41

Besiktas'in yeni araç sponsoru Fleetcorp

Besiktas Kulübü’nün resmi araç sponsoru Fleetcorp firmasi oldu.

Besiktas'in yeni araç sponsoru  Fleetcorp

Besiktas’in Akaretler’deki kulüp binasinda yapilan imza törenine Besiktas Kulübü Baskani Fikret Orman, Fleetcorp Türkiye Genel Müdürü Dominique Cardineau, Finans Direktörü Barbaros Çitmaci ve Ticari Direktör Barbaros Aytar katildi.
Yapilan anlasma kapsaminda Fleetcorp firmasi, siyah-beyazli kulübün araç ihtiyaçlarini karsilayacak ve Besiktas Erkek Basketbol Takimi’nin sortlarinda firma logosuyla yer alacak.
Imza töreninde konusan Besiktas Kulübü Baskani Fikret Orman, sponsorluk anlasmasinin hayirli olmasini temenni ederek, “Fleetcorp firmasi yetkililerine kulübümüzle isbirligine gittikleri için tesekkürlerimi sunuyorum. Türkiye’nin en önemli markasiyiz ve alaninda en iyisi olan bir firmayla anlasma yapmis bulunuyoruz. Umut ediyorum ki birlikteligimiz uzun soluklu olur. Yapilan anlasmanin her iki tarafa da hayirli olmasini diliyorum” dedi.
Fleetcorp Türkiye Genel Müdürü Dominique Cardineau ise, Besiktas’a sponsor olduklari için gurur duyduklarini dile getirerek, “Besiktas gibi büyük bir camiaya sponsor olmaktan dolayi çok mutluyuz ve gururluyuz. Besiktas bir ‘Feda’ sezonu yasiyor. Benzeri bir durumu biz de birkaç sene önce yasamistik ve dönüsümden basarili bir sekilde çikmistik. Inaniyorum ki Besiktas da en kisa zamanda basariya ulasacaktir” diye konustu