Spor
Giriş Tarihi : 28-06-2013 15:49   Güncelleme : 28-06-2013 15:49

Besiktas Futbol Okulu’na ilgi yogun

Malatya Besiktas Futbol Okulu Teknik Sorumlusu Mazlum Polat, Malatya’da ilk kez açilan Besiktas Futbol Okulu’na sporcularin yogun ilgi gösterdigini söyledi

Besiktas Futbol Okulu’na ilgi yogun
Besiktas Spor Kulübü’nün altyapisina sporcu kazandirmak amaciyla Malatya’da Besiktas Futbol Okulu’nu açtiklarini ifade eden Polat, “Malatya’da ilk kez Besiktas Futbol Okulu’nu açtik. Malatya’dan Besiktas’a futbolcu vermek ve yetenekli sporculari bünyemize katabilmek için bir çalisma baslattik. Kisa süre önce basladigimiz çalismalar kapsaminda egitimlerimizi sürdürüyoruz” dedi.
Polat, sporculara 12 ay boyunca futbolla ilgili temel bilgilerin verilecegini kaydederek, “6 ile 15 yas arasi gruplara egitim veriyoruz. Haftada 3 gün 3 grup halinde verdigimiz egitimlerimize sporcularimiz büyük ilgi gösteriyor. Yil boyunca yapacagimiz çalismalarimizda, Besiktas Spor Kulübü’nün altyapida uyguladigi antrenman programinin aynisini sporcularimiza yaptiriyoruz” diye konustu.
Polat, Malatya Besiktas Futbol Okulu’nun her ay Besiktas altyapisindan gelecek olan teknik hocalar tarafindan denetlenecegini de sözlerine ekledi.