Genel
Giriş Tarihi : 13-09-2021 17:03   Güncelleme : 13-09-2021 17:19

Berber ve Kuaförler Dayanışma Gecesinde Buluştu

İlimizde görev yapan Kadın Berber ve Kuaförler Özel bir mekânda düzenledikleri eğlence programında bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede Berber ve Kuaför Esnafı gönüllerince eğlendi.

Berber ve Kuaförler Dayanışma Gecesinde Buluştu

Programa katılan, Malatya Berberler ve Kuaförler Odası Ramazan Toptaş; “Bu tur organizasyonların esnafın bir araya gelmesi, sorunlarını görüşmesi ve eğlenerek stres atmaları iş verimi açısından da önemlidir. Esnafımız Pandemi döneminde uzun süre kapalı kalarak, ekonomik anlamda da sıkıntı yaşadı. Hamdolsun bugün stresten uzak, bir şekilde işlerini yapmaya devam ediyorlar. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyor başarılar diliyorum. Ayrıca birlik ve beraberliği sağlamaya yönelik bu tür çalışmaların da devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

ASIL AMACIMIZ BİRLİK VE BERABERLİĞE VESİLE OLMAKTIR

Gecenin düzenleyicilerinden Kuaför salonu Leydi Life işletmecisi Leyla Balal geceyi düzenlemekteki asıl amaçlarının Kuaför esnafının bir araya getirmek hem dinlenmek hem eğlenmek hem de sorunlarını birlikte tartışmak olduğunu ifade ederek duygularını; “Böyle bir programın hazırlanması için uzun süredir arkadaşlarımızla istişare içindeydik. Esnaf arkadaşlarımıza bu fikrimizi açtığımızda olumlu tepkiler aldık. Bu olumlu tepkiler bize güç verdi. Biz de geceyi düzenleme kararı aldık. Gecedeki programımızda defileden tutun da oyunlara kadar vardı. Arkadaşlarımız gecemizde gönüllerince eğlendiler. Bu tür programların da zaman zaman yapılması yönünde olumlu tepkiler aldık. Bu desteklerinden dolayı esnaf camiamıza teşekkür ediyorum. Ayrıca bizleri yalnız bırakmayan Malatya Berberler ve Kuaförler Odası Ramazan Toptaş’a, TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’na Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan’a ve Koyun Keçi yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın’a ziyaretlerinden dolayı esnaf arkadaşlarıma da katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde paylaştı.

Yapılan konuşmaların ardından Defile Show, hediye çekleri ve plaket takdimi yapılmasının ardından davetliler geç saatlere kadar gönüllerince eğlendi.

A.Vahap Kaygusuz – Hanife yiğit